خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1389/04/14 19:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تجری خبر داد:

وران نفت مانع مهار آتش نفت شهر است

**نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به حادثه آتش سوزی نفت شهر، گفت: مهار آتش در چند نوبت توسط متخصصان صورت گرفته اما فوران نفت کار را سخت کرده که تلاش برای مهار آن ادامه دارد.

فرهاد تجری نماینده قصر شیرین و سرپل ذهاب در گفتگو با مهر در خصوص اقدامات صورت گرفته در خصوص مهار آتش و فوران نفت در یکی از چاه های نفت شهر استان کرمانشاه، اظهار داشت: امروز تعدادی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس، استاندار کرمانشاه و معاونان وزیر نفت و بنده در جهت شناسایی مشکلات این حادثه با هدف کمک به مهار آتش سوزی در منطقه بازدیدی داشتیم.

وی افزود: در این بازدید گزارشی از نحوه انجام اقدامات و پیشرفت کار از سوی تیم مهار آتش در این منطقه ارائه شد.

نماینده قصر شیرین و سرپل ذهاب با تشکر از اعضای تیم مهار آتش در این منطقه گفت: یکی از پرسنل متخصص به همراه تیم مهار آتش که در فاصله نزدیک برای مهار فوران نفت و آتش سوزی اقدام می کردند از ناحیه پا دچار سانحه سوختگی شد.

تجری ادامه داد: کار مهار آتش در چند نوبت صورت گرفته است اما فوران نفت مجددا باعث مشتعل شدن آتش می شود که کار را کمی مشکل کرده است و تلاش ها در جهت مهار فوران نفت از سوی متخصصان در حال انجام است.

وی گفت: آثار به جای مانده از دکلی که در محل چاه نفت قرار داشت نیز جمع آوری شده است .

نماینده قصر شیرین با اشاره به تاثیرات ناشی از آتش سوزی و دود برخواسته از آن بر منطقه گفت: دود بر خواسته از این آتش سوزی چندان غلیط نیست که بتواند بر وضعیت هوای منطقه تاثیر جدی بگذارد اما با توجه به گرمای منطقه در این فصل سال که گاهی نزدیک به 50 درجه سانتیگراد می رسد حرارت ناشی از این آتش سوزی بر گرمای هوا افزوده که کار پرسنل مهار آتش را سخت تر کرده است.

تجری تصریح کرد: با وجود گرمای ناشی از این آتش سوزی در منطقه به آب فراوان برای خنک کردن نیاز بود که این امکان فراهم شده است که امیدواریم با اقدامات و تلاش های صورت گرفته شاهد مهار کامل آتش سوزی و مهار فوران نفت در این منطقه باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet