آغاز هفته وحدت
1389/04/15 09:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده خدابنده:

پتروشیمی این منطقه طی یک ماه آینده کلنگ‌زنی می‌شود

**نماینده مردم خدابنده از آمادگی حضور یک سرمایه گذار در پتروشیمی خدابنده خبر داد و گفت: پتروشیمی خدابنده، یکی از بزرگترین طرح های صنعتی استان می باشد که در یک ماه آینده کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش ایسنا سید فاضل موسوی با بیان این که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، صنایع گوناگونی در استان زنجان ایجاد شده است، اظهار کرد: متأسفانه هنوز در مورد این‌که این صنایع تا چه حد توانسته‌اند به رشد و توسعه استان کمک کنند، به جواب قاطعی نرسیده‌ایم.

وی لزوم آسیب شناسی در حوزه صنعت و معدن را خواستار شد و تصریح کرد: مهمترین ایرادی که به صنعتگران وارد می باشد، این است که به هیچ وجه در مدیریت حوزه‌های خویش، جدی نبوده و همواره بیشتر آنها به دولت وابسته هستند که این یک معضل جدی برای صنعت کشور محسوب می شود.

این مقام مسئول با بیان این‌که بخش اعظمی از اشتغال کشور در حوزه صنعت اتفاق می‌افتد، بیان کرد: با حمایت از بخش صنعت و معدن بسیاری از مشکلات بیکاری جامعه مرتفع خواهد شد. لذا این امر ایجاب می کند تا با حمایت از این بخش، بتوانیم صنایع را در استان سر پا نگه داریم.

موسوی، استفاده بهینه از فرصت‌های به دست آمده در این زمینه را ضروری دانست و تأکید کرد: فرصت در این زمینه همیشه مهیا نیست، بنابراین صنعتگران نباید همیشه در انتظار آن باشند همه چیز برایشان فراهم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet