آغاز هفته وحدت
1389/04/16 10:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده دامغان:

مطبوعات برای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری با یکدیگر رقابت کنند

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این‌که مطبوعات در ایجاد وحدت کوتاهی می‌کنند، اظهار کرد:‌ هم طرفداران نظام و انقلاب و هم کسانی که در مواضع سیاسی همراه نیستند، گاهی افراطی عمل می‌کنند و از حد تعادل خارج می‌شوند.

حجت‌الاسلام حسن ملک محمدی نماینده مردم دامغان در مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: مطبوعات باید مصالح عمومی جامعه را با حفظ عزت و اقتدار و با هدف روشنگری اذهان عمومی رعایت کنند.

وی تصریح کرد: وحدت به این معنا نیست که همه یک حرف را بزنند، ضمن آن‌که مطبوعات نباید نسبت به بیان مسائل حق کوتاهی کنند و نباید در بین اعضای یک خانواده یعنی وفاداران به نظام، ولایت و قانون اختلاف به وجود بیاید.

ملک‌محمدی افزود: انتقاد و اظهار سلیقه سیاسی مانعی ندارد اما سلیقه سیاسی که مطابق با سلیقه دشمن باشد بر خلاف مصلحت جامعه است و برای شناخت حوادث به بصیرت نیاز دارد.

وی با بیان این‌که مطبوعات باید در ایجاد همدلی، وحدت و تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری با یکدیگر رقابت کنند، گفت: هر کدام از نشریاتی که سیاه نمایی کرده، و یا با ایجاد فضای غبارآلود و ابهام‌آمیز، زمینه اختلاف و جدایی را فراهم کنند در خط دشمن و بر خلاف مصلحت کشور عمل کرده‌اند.

نماینده‌ی دامغان بهترین شاخص در وحدت را ولایت فقیه دانست و اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در هر زمانی با در نظر گرفتن شرایط جامعه نسخه درمان مشکلات جامعه را ارائه می‌دهند، و رویدادهای اخیر از عواملی بود که ایشان صحبت‌هایی درباره‌ی پرهیز از تفرقه‌افکنی و حفظ وحدت مطرح کردند.

وی در پایان گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که وحدت، برنده‌ترین سلاح برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن است، گفت: نیاز جامعه به وحدت، مقطعی و موسمی نیست بلکه ما به صورت مستمر و دائم به وحدت نیاز داریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet