هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فروزش در نطق میان دستور:

حل مشکلات سیستان و بلوچستان مستلزم استفاده از افراد شایسته است

سرویس صحن
**نماینده زاهدان گفت: با استفاده از نظرات نخبگان بی‌تعصب شیعه و سنی برنامه‌ریزی صورت گیرد تا بتوانیم به تامین امنیت پایدار برسیم.
چهارشنبه 30 تیر 1389 ساعت 12:15

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پیمان فروزش نماینده مردم زاهدان در خانه ملت در نطق میان دستور سه‌شنبه 29تیرماه با تسلیت حادثه تروریستی شهرستان زاهدان گفت: از همه مردم شیعه و سنی که در تمامی این مدت از زمان حادثه تا تشیع پیکر شهداء با حفظ وحدت و یکپارچگی متانت خود را به نمایش گذاشتند سپاسگزارم.

فروزش با اشاره به اینکه مردم استان خواستار برقراری امنیت و پیشگیری از عملیات تروریستی در استان هستند متذکر شد: دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نقشه راهی طراحی کنند تا تمامی مسائل استان در آن دیده شود.

وی افزود: با استفاده از نظرات نخبگان بی‌تعصب شیعه و سنی تصمیم گیری و برنامه‌ریزی صورت گیرد تا بتوانیم به حداقل خواسته مردم که تامین امنیت پایدار است برسیم.

فروزش در ادامه به 3 اصل اسلامی احترام واقعی، اعتماد عملی و مشارکت حداکثری اشاره کرد و گفت: باید در راستای موارد یاد شده حرکت کرد تا جذب حداکثری شکل گیرد.

وی تصریح کرد: حل مشکلات استان مستلزم استفاده از افراد شایسته و دلسوز بی تعصب است که باید در مدیریت‌های اجرایی و امنیتی از آنها استفاده شود.

فروزش ادامه داد: با همکاری سپاه پاسداران با دیگر دستگاه‌ها شاهد اقدامات خوبی بودیم که جا دارد از تدابیر شایسته این عزیزان و مدیریت اطلاعات استان تشکر و قدردانی نمایم.

وی هم چنین از حضور ابوترابی فرد، محمدتقی رهبر، زهره الهیان و علاءالدین بروجردی در جمع مردم زاهدان تشکر کرد و درخواست کرد کمیته ویژه‌ای در دولت و مجلس تشکیل شود تا ابعاد مختلف حادثه اخیر تروریستی را بررسی کند تا از تکرار وقوع اینگونه حوادث جلوگیری شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000