سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در صورت ارائه نکردن اساسنامه شرکت ملی نفت انجام می‌شود

سوال نمایندگان از وزیر نفت

سرویس اقتصادی
**سخنگوی کمیسیون انرژی تاکید کرد: نمایندگان مجلس چندین سوال از وزیر نفت را آماده کرده‌اند که منتظریم موعد ارائه اساسنامه فرا برسد تا سوالات در صحن مجلس از وزیر نفت پرسیده شود.
چهارشنبه 30 تیر 1389 ساعت 16:42

"سید عماد حسینی" نماینده قروه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت افزود: از چند ماه قبل هم مشخص بود که دولت نمی خواهد اساسنامه شرکت نفت و گاز را به مجلس ارائه کند اما چون مهلت قانونی ارائه اساسنامه در حال پایان است باید صبوری کنیم.

وی خاطر نشان کرد: بنابر قانون بودجه سال 1389 دولت مکلف است تا پایان تیرماه سال جاری اساسنامه شرکت های ملی نفت، گاز و پتروشیمی را تقدیم مجلس کند .

سخنگوی کمیسیون انر‍ژی مجلس یادآور شد: مجلس از سال گذشته یکی از اولویت های خود را، تدوین قانون جامع انرژی و تدوین اساسنامه وزارت نفت و شرکت های تابعه قرارداده و برای این منظور نیز کارگروهی را تشکیل داده است. کار گروه مربوطه کار خود را از مدت ها پیش آغاز کرده است و براساس بررسی های متعدد کارشناسی به این تیجه رسیده است که صنعت نفت و گاز کشور به تدوین چند اساسنامه نیازمند است.

حسینی افزود: در حال حاضر اساسنامه شرکت های مربوطه آماده است و بلافاصله پس از پایان مهلت دولت به کمیسیون انرژی ارائه می شود تا پس از بررسی های لازم به صحن برود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000