Icana.ir
fa

هیات پارلمانی ایران سه‌شنبه از گذرگاه رفح به غزه می‌روند

**نماینده شازند تصریح کرد: سفر 4 تن از نمایندگان به غزه روز سه‌شنبه از طریق گذرگاه رفح در مصر و به مدت 4 روز انجام می‌پذیرد.7/22/2010 12:36:00 PM7/22/2010 12:36:00 PMIcana00 Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
احمدی بیغش خبر داد:

هیات پارلمانی ایران سه‌شنبه از گذرگاه رفح به غزه می‌روند

سرویس بین الملل
**نماینده شازند تصریح کرد: سفر 4 تن از نمایندگان به غزه روز سه‌شنبه از طریق گذرگاه رفح در مصر و به مدت 4 روز انجام می‌پذیرد.
پنج‌شنبه 31 تیر 1389 ساعت 12:36

"محمود احمدی‌بیغش" سخنگوی هیات اعزامی نمایندگان به غزه، در گفت و گو با خانه ملت، در مورد جزییات سفر هفته‌ آینده نمایندگان مجلس به منطقه‌ محاصره شده غزه گفت: روز سه شنبه این سفر به مصر آغاز می‌شود که در جریان این سفر، مذاکراتی با مسئولین دولتی و پارلمانی این کشور خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: دولت مصر نیز اعلام آمادگی کرده که اجازه‌ تردد از طریق گذرگاه رفح را فراهم کند و هم اکنون وزارت خارجه در حال انجام کارهای اداری مربوط به این مساله است.

بیغش هیات اعزامی به غزه را شامل سروری، جویجری و حیدرپور و خودش عنوان کرد و افزود: در این سفر مذاکراتی صورت می‌گیرد که در صورت موفقیت آمیز بودن هیاتهای دیگری نیز به این منطقه اعزام ‌شوند.

وی ادامه داد: سفر نمایندگان به غزه را چهار روز است که به احتمال زیاد یکی از معاونین وزیر امور خارجه نیز این هیات را همراهی می‌کند.

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC