سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نماینده گناباد: هنوزدر انسداد مرزها به اهداف خود نرسیده‌ایم

سرویس سیاسی
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درمجموع عملکرد مسئولان را در انسداد مرزها مناسب ارزیابی کرد و با این حال تصریح کرد که هنوز به آن اهداف خود نرسیده ایم.
جمعه 1 مرداد 1389 ساعت 11:03

«مهدی مهدی زاده» درگفت وگو با خبرنگارخانه ملت، در پاسخ به این پرسش که عملکرد مسئولان را در انسداد مرزها چگونه ارزیابی می کنید، آیا به آن اهداف خود دراین زمینه رسیده ایم، خاطرنشان کرد: به آن اهداف که نرسیده ایم، ولی متناسب با اعتباراتی که به این موضوع اختصاص داده اند، عملکردها خوب بوده ولی به دلیل گسترده بودن مرزها، مجلس و دولت باید توجه بیشتری به این امرمبذول دارند.

نماینده گناباد درپاسخ به این پرسش که آیا برآیند کارتاکنون در انسداد مرزها مثبت بوده و توانسته بخشی از مشکلات کشور را حل نماید، گفت: مسلم است ما درقسمت هایی از مرز واقعا مشکل داریم و به آنجا باید اعتبارات بیشتری اختصاص یابد تا مشکلات حل شود.

مهدی زاده در پاسخ به این سوال که بیشتر در چه حوزه هایی مشکل وجود دارد، خاطرنشان ساخت: باید نیروی انتظامی را تقویت کنیم تا خودش کارش را انجام دهد.

نماینده گناباد درپاسخ به این پرسش که آیا شیوه های کنونی را برای انسداد مرزها مناسب می دانید، گفت: بعضی از آنها مثل ایجاد خندق و امثالهم به خاطر اینکه باد آنها را پر می کند خیلی جواب نداده است.

وی براین اساس تصریح کرد: به نظر من  ایجاد دیواربتنی و فنس کشی نتیجه بهتری می دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی در پاسخ به این سوال که پیشنهاد شما برای انسداد بهتر مرزها چیست؟ گفت: بهترین راه این است که کاری اساسی کرده و دیوارهای بتونی و فنس کشی ایجاد نمائیم.

وی درعین حال، اظهار کرد: هر چند که آنها هم نمی تواند به صورت 100 درصد مرز را مسدود نماید اما به هرحال موانعی که ایجاد می کند می تواند عبور را مشکل تر کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000