Icana.ir
fa

جهش بورس به معنی پیشرفت تمام جوانب اقتصاد کشور نیست

**جهش بورس به این معنی نیست که تمام جوانب اقتصاد کشور حرکتی روبه رشد دارد، بلکه تنها نشان‌دهنده فعال شدن بازار سرمایه است.7/23/2010 2:29:00 PM7/23/2010 2:29:00 PMIcana00 Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
نماینده مردم ابهر و خرمدره:

جهش بورس به معنی پیشرفت تمام جوانب اقتصاد کشور نیست

سرویس اقتصادی
**جهش بورس به این معنی نیست که تمام جوانب اقتصاد کشور حرکتی روبه رشد دارد، بلکه تنها نشان‌دهنده فعال شدن بازار سرمایه است.
جمعه 1 مرداد 1389 ساعت 14:29

"احمد مهدوی" عضو کمیسیون اصل 44 قانون اساسی درباره روند رو به رشد بازار بورس به روزنامه مزردم نو زنجان گفت: یکی از شاخص‌هایی که نشان می‌دهد اقتصاد کشور پویا و رو به پیشرفت است، بازار بورس هر کشور است.

وی ادامه داد: جهش بورس به این معنی نیست که تمام جوانب اقتصاد کشور حرکتی روبه رشد دارد، بلکه تنها نشان‌دهنده فعال شدن بازار سرمایه است.

نماینده مردم ابهر و خرمدره افزود: در همین حال که شاخصهای بازار بورس و سرمایه رشد چشمگیری داشته است، شاهد رکودهایی نیز بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه نرخ رشد اقتصادی کل کشور در 4 سال اخیر نزولی بوده است گفت: البته این رکود اقتصادی به مسائل بین‌المللی نیز وابسته بوده و رکود اقتصاد جهانی نیز تأثیر به‌سزایی در این امر دارد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره تصریح کرد: یکی دیگر از دلایل جهش و روند رو به رشد سازمان بورس و اوراق بهادار حضور مؤسسات عمومی و غیردولتی و واریز نقدینگی‌شان در سازمان بورس و اوراق بهادار است.

وی ادامه داد: واریز نقدینگی سازمانهای مختلف در بورس بسیار مفید‌تر از سرمایه‌گذاری این سازمانهای دولتی و یا غیردولتی در مکان‌های غیرمؤثر اقتصادی است.

 مهدوی خاطرنشان کرد: پیشرفت و توسعه بازار بورس قابل تأیید همگان است اما باید تلاش بیشتری صورت گیرد تا تمام شاخصهای اقتصادی کشور نیز روندی روبه رشد پیدا کند.

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC