هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طیبه صفایی:

وجود منش‌های مختلف در جریان اصولگرایی منجر به پویایی نظام اسلامی می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس شورای اسلامی، وجود منش ها،روش‌ها و نظرات مختلف در جریان اصولگرایی را منجر به پویایی نظام اسلامی دانست و گفت:این انتظار وجود ندارد که در جریان اصولگرایی همه یکنواخت عمل کنند؛ چرا که جامعه‌ا‌ی پویا است که با حفظ چارچوب‌های مشخص، فکرهای متحولی را ارائه کند.
جمعه 1 مرداد 1389 ساعت 16:55

طیبه صفایی در گفت‌وگو با ایسنا، محور وحدت اصولگرایان را ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: اگر همه‌ی اصولگرایان تحت لوای این ستون و محور بتوانند به اجماع برسند و وحدت کنند، این وحدت هیچگاه شکستنی نخواهد بود.

وی هر گونه خدشه به ولایت فقیه و تقدم خواسته‌های شخصی به اهداف و اصول رهبری را برای پیشرفت و تعالی نظام مضر دانست و گفت: از بدو انقلاب هر زمان که از این محور و شاخه منحرف شدیم، بسته به درجه‌ی این انحراف اختلاف و تفرقه در جامعه به وجود آمده است و عملکردهای انحرافی اشخاص را در عمل بیشتر شاهد بودیم.

نماینده مردم تهران در خانه‌ی ملت، با تاکید بر این‌که در دهه‌ی چهارم انقلاب یعنی دهه‌ی پیشرفت و عدالت باید با وحدت کلمه‌ی بیشتری همه‌ی اصولگرایان پیش روند، ادامه داد: اگر در این مسیر حرکت کنیم، قطعا هم اهداف سند چشم‌انداز بهتر محقق می‌شود و هم با حیله‌های استکبار جهانی با بهترین روش می‌توان مقابله کرد.

صفایی وحدت اصوگرایان را برای حفظ نظام جمهوری اسلامی نیز بسیار موثر دانست و گفت: یکی از ترفندهای دشمنان ایجاد تفرقه بین اصولگرایان است و دشمن می‌خواهد از طریق ایجاد این تفرقه به اهدافش برسد؛ لذا همه‌ی اصولگرایان باید از هر گونه حرکت و گفتار و رفتاری که کوچک‌ترین خدشه را بین آنها ایجاد کند بپرهیزند.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس، وحدت را به این معنا که همه در جریان اصولگرایی یک حرف را بزنند ندانست و گفت: وحدت یعنی در چارچوب اصول و ارزش‌های اسلامی حرکت کردن و در این مسیر داشتن منش‌ها و شیوه‌های رفتاری مختلف کاملا پذیرفتنی است.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا تاکید کرد که اختلاف‌نظرها در جریان اصولگرایی به شرط حفظ چارچوب‌ها و اصول می تواند به نفع این جریان تمام شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000