هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبریان:

بزرگان اصولگرایی نباید درگیر تفرق و تندروی شوند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان این‌که بزرگان اصولگرا باید با بردباری بیشتری با مساله وحدت برخورد کنند، گفت: عقلا و بزرگان جریان اصولگرایی نباید درگیر تفرق و تندروی‌شوند و روزی که این بزرگان دچار تندروی‌ها و تهمت و افترا و تحریب دیگران شوند، روز خوبی برای ما نخواهد بود.
شنبه 2 مرداد 1389 ساعت 10:04

عزیز اکبریان، نماینده‌ی مردم کرج در خانه ملت در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به نشست‌های اخیر جریانات اصولگرا با یکدیگر گفت: هر کس از باب صداقت و دلسوزی برای وحدت اصولگرایان تلاش کند، مورد حمایت ما است تا این وحدت روز به روز بیشتر شود و گروه‌های اصولگرا درک متقابل و خوبی نسبت به یکدیگر پیدا کنند.

وی افزود: گروه‌های اصولگرا اختلافی در اصول و معیارهای اصل انقلاب و نظام ندارند و فقط در مورد مسائل فرعی با یکدیگر کشمکش دارند که با نشست‌های مشترک قابل حل است.

وی نبودن نشست‌های مشترک را علت به وجود آمدن فاصله‌ها دانست و ادامه داد: با عقلانیت و درایت بیشتر و شناخت موفقیت‌های جهانی و وضعیت سیاسی و اجتماعی و اقتصادی کشور می‌توانیم گروه‌های اصولگرا را به یکدیگر نزدیک کنیم.

به گفته وی اصولگرایان باید از تندروی، تخریب، تهمت و انگ‌زدن به یکدیگر جلوگیری کرد تا جبهه متحد اصولگرایان که در گذشته وجود داشت فعال‌تر شود.

وی با تاکیدبر این‌که تندروی در هیچ شرایطی خوب نیست، بیان کرد: نیروهای تندرو همیشه دچار مشکل و چالش شده‌اند و جریانات تندرویی که در میان اصولگرایان وجود دارد دایره اصولگرایی را آنقدرتنگ می‌کنند که بخشی از اصولگرایان را قبول ندارد.

اکبریان با بیان این‌که دایره‌ی اصولگرایی باز است گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری برای ما حجت است و نباید هر جریانی برای خودش دایره‌ای را برای اصولگرایان تعریف کند.

اکبریان در پایان گفت‌وگو با ایسنا تاکید کرد: ما نقاط مشترک زیادی داریم و باید در چارچوب قانون اساسی، منافع نظام و منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000