انتخابات ریاست جمهوری
1389/05/02 11:01:00
سرویس سیاسی

نمایندگان آمریکا خواستار خروج ارتش از پاکستان شدند

**دو عضو مجلس نمایندگان آمریکا خواستار خروج نیروهای نظامی این کشور که علیه طالبان می‌جنگند، شدند.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک عضو جمهوریخواه و یک عضو دموکرات ازمجلس نمایندگان آمریکا  با ارائه لایحه ای تقاضا کردند نیروهای آمریکایی که از خاک پاکستان برای اقدام علیه طالبان استفاده می کنند، از این کشور خارج شوند.

"دنیس کوسینیچ" نماینده دموکرات چپگرای مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای تاکید کرد :ما مطلع شدیم نیروهای آمریکایی به طور مخفیانه در خاک پاکستان بدون مجوز کنگره فعالیت می کنند.

کوسینیچ و "ران پل" نماینده جمهوریخواه و نامزد سابق جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری دربیانیه خود اعلام کردند: حضور نیروهای آمریکایی در پاکستان افزایش یافته است

پل بدون ارائه ارقام با اشاره به شمار نیروهای آمریکایی حاضر در پاکستان و حملات علیه طالبان با کمک هواپیماهای بدون سرنشین گفت: ارتش آمریکا به نحو قابل توجهی فعالیت خود را در پاکستان افزایش داده است

این نماینده جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا همچنین گفت: این افزایش نیرو برای آمریکا هیچ فایده ای ندارد وحتی ضررهایی را نصیب ما می کند.

پل در ادامه تاکید کرد: بعد از روی کار امدن بارک اوباما رئیس جمهورحملات هواپیماهای بدون سرنشین به پاکستان دوبرابر شده است واین حملات به نفع ما نیست وباعث می شود بر شمار دشمنان ما افزوده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet