هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بهبهان خبرداد:

اختصاص اعتبار به پروژه ساخت فرودگاه بهبهان

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم بهبهان در مجلس‌شورای اسلامی گفت: برای آغاز مطالعه و احداث فرودگاه بهبهان با رییس‌جمهور مکاتبه انجام شد که در پی آن حدود سه، چهار میلیارد تومان به مطالعه و احداث این فرودگاه اختصاص یافت.
یکشنبه 3 مرداد 1389 ساعت 10:06

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحاجی محمد موحد در گفت‌وگو با ایسنا، در این خصوص اظهار داشت: فراهم شدن زمینه اجرای این مصوبه هیات دولت از اهمیت بالایی برخوردار است و این موضوع نیز بیشتر مستلزم وجود اعتبار است.

موحد تصریح‌کرد: هم‌اکنون بخشی از زمین این فرودگاه تملک شده و برای بخش دیگر آن که متعلق به کشاورزان است، سازمان‌های مربوطه در حال مذاکره هستند.

وی عنوان‌کرد: البته در 2هفته گذشته مذاکراتی با وزیر راه و با حضور استاندار خوزستان در این زمینه انجام شده است که وزیر راه قول‌هایی داده است تا به این ترتیب بتوان در سال جاری عملیات فنس‌کشی، ساخت جاده و تامین برق این فرودگاه را انجام دهیم.

موحد گفت: زمین این فرودگاه از نظر مکانی برای احداث فرودگاه بهترین مکان است. این زمین در مسیر جاده زیدون- بهبهان و پس از دانشگاه بهبهان واقع شده و مساحت آن 200هکتار است.

وی درباره زمان بهره‌برداری از این فرودگاه گفت: مدت بهره‌برداری از این پروژه ساخت فرودگاه تنها به اعتبار بستگی دارد. اگر اعتبارات تامین شود، قطعا در سریع‌ترین زمان به بهره‌برداری می‌رسد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000