هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ادیانی خبر داد:

لاریجانی در ژنو مواضع ایران را به نحو شایسته ای تببین کرد

سرویس سیاسی
**نماینده قائمشهر که در سفر علی لاریجانی به ژنو حضور داشت، گفت: لاریجانی در دیدار با 22 هیات پارلمانی ، مواضع جمهوری اسلامی ایران را تبیین کرد.
یکشنبه 3 مرداد 1389 ساعت 10:04

"علی ادیانی راد"نماینده قائمشهر در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاربه حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و یک هیات پارلمانی در سومین اجلاس بین المجالس دنیا که در ژنو برگزار شد، گفت: رئیس مجلس ایران درخصوص سیاست های ایران در رابطه با مسائل بین المللی، منطقه ای و همچنین مواضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص مسائل هسته ای و ضرورت تعامل و کارآمدی مجالس دنیا دیدگاه های ایران را مطرح کرد.

وی با بیان اینکه در این اجلاس مواضع شفاف ایران در خصوص مسائل پارلمانی دنیا و اساسی جهان توسط لاریجانی مطرح شد، افزود: آقای لاریجانی در حاشیه این اجلاس موفق شد با بیش از 20 روسای مجالس دنیا مذاکره و گفت و گو کند همچنین هیات پارلمانی همراه لاریجانی با هیات های پارلمانی مختلف شرکت کننده در این اجلاس به گفت و گو و مذاکره پرداختند.

نماینده قائمشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فعالیت بیشتر مجالس و ظرفیت افزایی قابلیت دولت های دنیا از طریق مجالس و پارلمان های هر کشور جزء دستاوردهای این سفر محسوب می شود.

ادیانی با بیان اینکه در این اجلاس در خصوص توسعه و جمعیت و راهکارهای تقویت اعتماد بین مجلس و مردم مباحثی مطرح شد، گفت: انوشیروان محسنی بندپی نماینده نوشهر- چالوس در خصوص توسعه و جمعیت و اینجانب درخصوص راهکارهای تقویت اعتماد بین مجلس و مردم در اجلاس مذکور صحبت کردیم.

وی گفت: علاوه بر اینجانب و آقایان محسنی بندپی نماینده چالوس و نوشهر،کاظم جلالی نماینده شاهرود، جواد جهانگیرزاده نماینده ارومیه، حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب و خانم عفت شریعتی نماینده مشهد لاریجانی را در این سفر همراهی می کردند.

نماینده قائمشهر با انتقاد از صدا و سیما خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این نشست در دنیا و تاثیرگذاری هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران متاسفانه رسانه ملی آنگونه که انتظار می رفت در اطلاع رسانی به رسالت خود عمل نکرد و اخبار مناسبی را در خصوص این اجلاس به اطلاع مردم نرساند.

سومین اجلاس بین المجالس دنیا از روز دوشنبه تا چهارشنبه برگزار شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000