هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رییس مجمع نمایندگان گیلان:

باید به راه‌های استان گیلان به صورت ویژه توجه شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رییس مجمع نمایندگان گیلان با یادآوری این‌که استان گیلان از استان‌های پر تردد کشور است، تصریح کرد:باید به راه‌های این استان به صورت ویژه توجه شود.
یکشنبه 3 مرداد 1389 ساعت 14:01

به گزارش ایسنا، تامینی در حضور رییس سازمان راهداری کشور با بیان این مطلب که با بودجه‌ای که برای راه آهن گیلان گذاشته شده است، ممکن بود ساخت این راه آهن تا ده سال به طول بیانجامد که البته با تلاش های نمایندگان امید می‌رود با توجهات بیشتری مواجه شود، گفت: با ساخت آزادراه پس از رسیدن به سراوان و امام زاده هاشم مسافرین به یک بن بست مواجه می‌شوند که بحث تعریض و بازسازی منطقه سراوان به سنگر، کوچصفهان، لشت نشا و زیباکنار نیز مطرح شده است که مصوبات سفر است و توجه ویژه ای قرار است به انجام آن داشته باشند.

وی افزود:استان گیلان یک استان پر تردد کشور است که علاوه بر تراکم جمعیتی همواره پذیرای مقدار زیادی از مسافرین است و برای رفاه حال مسافرین و مردم باید به راه‌های استان به صورت ویژه توجه شود.

تامینی در خصوص 11 کیلومتر باقی مانده آزاد راه خاطرنشان کرد: با سه بحث کنارگذر رودبار عبور از رودخانه و بازار رودبار که البته مردم خود اعلام آمادگی کرده بودند، امید می‌رود با حل مشکلات هرچه سریعتر این 11 کیلومتر باقی مانده ساخته شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000