هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

مصوبات دوردوم سفرهای استانی ریاست جمهوری اجرا نشده است

سرویس اقتصادی
**رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر اعلام کرد با توجه به تعطیلات مجلس نشست مجمع هفته آینده برگزار می شود که موضوع اصلی آن مشکل اصلی استان، یعنی عدم اجرای مصوبات دور دوم سفرهای ریاست جمهوری است.
دوشنبه 4 مرداد 1389 ساعت 08:49

«غلامعلی میگلی نژاد» با بیان اینکه در جلسه های مجمع نمایندگان استان به موضوع های مختلفی پرداخته می شود، به خبرگزاری خانه ملت گفت: مهمترین مشکل مردم استان عدم اجرای مصوبات دور دوم سفر ریاست جمهوری به بوشهر است.

وی افزود: دولت اجرای این مصوبات را به عهده وزارت نفت گذاشته ولی وزارت نفت می گوید دیوان محاسبات اجازه نمی دهد خارخ از چهارچوب قانونی بودجه ای را مصرف کنیم و به دلیل همین محدودیت های قانونی امکان این مصوبات برای وزارت نفت وجود ندارند.

به گفته نماینده مردم بوشهر مردم این استان از اجرا نشدن مصوبات دور دوم سفرهای ریاست جمهوری بسیار گله مندند و به نظر می رسد وقتی که مصوبه ای از سوی دولت مطرح می شود، باید اعتبارش هم پیش بینی شود.

هرچند مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری اجرا شده است، ولی مهمترین مصوبات دور دوم این سفر هنوز به پایان نرسیده؛ مصوباتی همچون: راه اهن بوشهر و شیراز که تنها درصد جزئی از آن ساخته شده است

میگلی نژاد درباره دیگر مصوبات دور دوم دولت ادامه داد: تعهدات دولت درباره ایاب و ذهاب بین خارک و بوشهر هنوز اجرایی نشده و مردم هنوز منتظر عمل به تعهدات دولت در ساخت پتروشیمی و دانشگاه بین المللی بوشهر هستند که بیش از هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000