هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتوزیان:

التهابات جامعه عامل تاخیر اجرای هدفمندسازی یارانه‌هااست

سرویس اقتصادی
**رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس بایداز طریق کمیسیونهای اصل 44 و اقتصادی موضوع تاخیر در اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها را اجرایی نماید که البته من فکر می کنم این تاخیر ناشی از آگاهی بیشتر دولت به التهاباتی است که در پی اجرای این قانون در جامعه ایجاد می شود.
دوشنبه 4 مرداد 1389 ساعت 09:56

"حمیدرضا کاتوزیان" نماینده تهران  در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص تاخیر در اجرای هدفمند سازی یارانه ها از ابتدای مهرماه گفت:کمیسیونهای اقتصادی و اصل 44 باید درموردتاخیر اجرای هدفمندی یارانه ها صحبت کنند اما من فکر می کنم با توجه به التهاباتی که اجرای این قانون در جامعه ایجاد می کند دولت می خواهد در این موضوع کمی تجدید نظر کند.

نماینده تهران  در خصوص این که برخی از نمایندگان، اجرای این قانون توسط دولت را در مدت زمان باقی مانده از سال بعید می دانند گفت:درست است. مدت زمان کمی باقی مانده که کافی نیست ،زیرا اطلاعات به صورت کافی جمع آوری نشده است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس در مورد این که آیا نمایندگان تذکری در خصوص تاخیر در اجرای این قانون مصوب مجلس به رییس دولت خواهند داد گفت:این جزییات را نمی دانم اما به هر حال به نظر می رسد که دولت می خواهد در این اجرای قانون تجدید نظر نماید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000