هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم یزد و صدوق:

دستگاه‌های اجرایی باید نیازهای مناطق را رصد کرده و پروژه‌ها را تعریف نمایند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم یزد و صدوق گفت: دستگاههای اجرائی شهرستان باید با به روز کردن اطلاعات خود، مشکلات و نیازهای مناطق مختلف شهرستان را رصد نموده و بر اساس شاخص‌ها و سرانه‌ها، پروژه‌ها را تعریف نمایند.
دوشنبه 4 مرداد 1389 ساعت 12:39

به گزارش ایسنا، علی‌اکبر اولیاء در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان یزد که با حضور معاون برنامه‌ریزی استانداری و فرماندار یزد برگزار شد، اظهار داشت: مدیریت و دستگاههای اجرائی شهرستان یزد باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس با تشکر از توجه فرمانداری به دغدغه‌های مردم افزود: دستگاه‌های اجرائی شهرستان باید با اعتماد به نفس کامل از بودجه خود دفاع کنند.

نماینده مردم یزد و صدوق نقش خیرین را در استان و شهرستان مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: مشارکت مردم مانع از انجام وظیفه و خدمت‌رسانی دستگاه‌های اجرائی در شهرستان نخواهد بود و این حق مردم است که از خدمات اولیه زندگی بهره‌مند شوند.

معاون برنامه‌ریزی استانداری یزد نیز در این جلسه با تاکید بر نیازها و مشکلات جدی بعضی از مناطق شهرستان یزد اظهار امیدواری کرد که در سال آینده توزیع اعتبارات با استفاده از نظرات اساتید دانشگاه و استانهای موفق انجام شود.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه مبلغ 157 میلیارد ریال اعتبارات عمرانی بین دستگاههای اجرائی شهرستان توزیع شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000