آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن:

در سازمان میراث فرهنگی نیازمند اقدامات محتوایی هستیم

سرویس فرهنگی
**نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به جابجایی سازمان میراث فرهنگی تاکید کرد: جابجایی این سازمان حرکت نمایشی است در حالی که ما نیاز به اقدامات محتوایی داریم.
دوشنبه 4 مرداد 1389 ساعت 17:12

"رضا رحمانی" نماینده مجلس شورای اسلامیدر گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات اخیر دولت در ارتباط با صنایع دستی، تاکید کرد: متاسفانه دولت در ارتباط با صنایع دستی کشور دست به اقدامات نمایشی زده است.

وی ادامه داد: دنیا، ایران را به صنایع دستی و محصولات شهرهای مختلف می‌شناسند؛ اما با جابجایی سازمان میراث فرهنگی که متولی اصلی این صنعت است مواجه شدیم.

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن با اشاره به قدمت چندین ساله صنایع دستی ایران، تصریح کرد: در زمینه تعداد و قدمت صنایع دستی هیچ کشوری به پای ایران نمی‌رسد، این درحالی است که دولت با جابجایی سازمان میراث فرهنگی به اصفهان دست به اقدام نمایشی زده است.

وی افزود: البته اصفهان یکی از قطب‎‌های مهم صنعت دستی کشور است اما برای این جابجایی باید زیر ساخت‌های لازم فراهم می‌شد، بعد دست به این کار می‌زد.

نماینده مردم اسکو و آذر شهر تاکید کرد: برای تقویت در زمینه صنایع دستی که تولید ارزش افزوده بالا دارد و سرمایه‌های انسانی کشور را در گیر می‌کند لازم است حرکات محتوایی صورت گیرد نه نمایشی.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار