هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عمادحسینی در پاسخ به جوابیه وزارت نفت درباره اساسنامه شرکت نفت:

برخورد وزارت نفت باعث تعجب است

سرویس اقتصادی
**سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شوری اسلامی ضمن استقبال از جوابیه روابط عمومی وزارت نفت گفت: خوشحالیم که سخنان بنده و همکارانمان از سوی دولت شنیده شده و وزارت نفت را به خود آورده است تا در راستای رعایت قانون قدم بردارند.
دوشنبه 4 مرداد 1389 ساعت 18:28

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پیش از این عماد حسینی در مصاحبه‌های مختلف تاکید کرده بود که مهلت دولت برای ارائه اساسنامه شرکت نفت تمام شد. در همین راستا روابط عمومی وزارت نفت جوابیه مفصلی منتشر کرده بود که در بخشی از این جوابیه آمده است: وزارت نفت بر اساس دیدگاه وزیر نفت که لزوم تعامل مثبت و سازنده با مجلس شورای اسلامی و کمیسیون انرژی را مورد تاکید قرار داده‌اند، موارد مهم و اساسی نظیر سرمایه‌گذاری و جذب منابع، میادین مشترک و به‌ویژه اساسنامه موصوف را در دستور کار خود در نشست‌های مشترک وزارت نفت و اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی قرار داده و برگزاری جلسات متعدد در این زمینه نتایج مورد علاقه طرفین حاصل شده است.

عماد حسینی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به این جوابیه آورده است: بنده بارها در مصاحبه‌های مختلف گفته‌ام که دولت باید قبل از این، اساسنامه شرکت ملی نفت و گاز را تقدیم مجلس می‌کرده است؛ اما بارها برای ارسال آن از مجلس مهلت خواست و آخرین تاریخ پایان تیرماه بوده است و بنده هرگز حرفی خلاف این نزده‌ام.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: باتوجه به کارهایی که کمیسیون انرژی انجام داده برخورد وزارت نفت باعث تعجب است.

 وی در انتها تاکید کرد: این ادبیات پاسخگویی به مجلس نیست؛ چرا که مجلس از قانون مصوب خود دفاع می‌کند و دولت و وزارت نفت را به انجام تکلیف خود فرا می‌خواند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000