هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بم:

با روند فعلی به اهداف سند چشم‌انداز نمی‌رسیم

سرویس سیاسی
**نماینده بم درمجلس شورای اسلامی اعلام کرد:اگربا این روند پیش برویم به طور 100 درصد به آن اهداف سند چشم انداز نخواهیم رسید.
سه‌شنبه 5 مرداد 1389 ساعت 07:49

"موسی غضنفرآبادی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، درارزیابی خود از اجرای سند چشم انداز توسعه پس ازگذشت 5 سال ازابلاغ آن، گفت: به نظرمن تلاش هایی صورت گرفته مبنی بر اینکه برنامه پنجم توسعه براساس سند چشم انداز تنظیم شود.

عضوکمیسیون حقوقی و قضایی با اشاره به فعالیت های مجلس در راستای سند چشم انداز، تصریح کرد: به نظر من مجلس در بررسی همه طرح ها و لوایح سعی کرده در راستای سند چشم انداز حرکت کرده و آنها را در مصوبات خود لحاظ نماید.

غضنفرآبادی خاطرنشان کرد: حال اینکه فعالیت های کلیه دستگاه های کشور برای حرکت در راستای سند چشم انداز چقدر خروجی داشته و در جامعه به چه میزان منعکس شده به کار تحقیقاتی نیاز است.

نماینده بم  تصریح کرد: به نظرم در برخی قسمت ها اجرای سند چشم انداز ازرشد خوبی برخوردار بوده  و دربخشی دیگراز اهداف آن عقب هستیم.

وی اضافه کرد: در برخی از قسمت ها نیزکارها هماهنگ با سند چشم انداز پیش می رود.

غضنفرآبادی با اشاره به روش فعلی که برای تحقق سند چشم اندازدنبال می شود، خاطرنشان ساخت: با این روش موجود نخواهیم توانست به همه اهداف سند ابلاغی دست یابیم.

وی با بیان اینکه یک مقدار دقت و تلاش بیشتری لازم است تا به طور 100 درصد اهداف سند چشم انداز تحقق یابد، یادآورشد: همان طور که مقام معظم رهبری سال جاری را به نام سال همت مضاعف و کار مضاعف نام گذاری کردند باید تلاش زیادی صورت گیرد تا نقاط ضعف برای رسیدن به اهداف تعیین شده تقویب شود.

عضو کمیسیون حقوقی مجلس در ارزیابی خود از وضعیت اجرای سند چشم انداز در بخش قضایی، گفت: درحوزه قضایی از لحاظ وضع قانون مورد نیاز، وضعیت مطلوب است.

نماینده بم در عین حال با اشاره به مشکلاتی که در دستگاه قضایی همچون اطاله دادرسی وجود دارد، خاطرنشان کرد: ما برای رسیدن به عدالت تمام معنا در دستگاه قضایی و کسب رضایت مردم از این دستگاه فاصله  داریم.

وی در این راستا خواستار تلاش بیشتر برای رفع مشکلات دستگاه قضایی با عمل به سند چشم انداز توسعه شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000