عید سعید غدیرخم
1389/05/05 14:03:00
سرویس سیاسی
نماینده ماهشهر:

نتوانسته ایم به همه اهداف سند چشم اندازبرسیم

**حیات مقدم ، نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز ۲۰ ساله خواستار اجرای قوانین مصوب و قدرت مانور دادن به مدیران شد.

خلیل حیات مقدم در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به روند اجرایی سند چشم انداز توسعه پس از گذشت 5 سال از ابلاغ آن توسط مقام معظم رهبری، گفت: باوجود حرکت های صورت گرفته ما نتوانسته ایم به همه اهداف این سند درطی این سال ها برسیم، هرچند که نمی توانیم بگوییم ناموفق بوده ایم. 
  نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان با طبیعی دانستن عدم دستیابی به همه اهداف سند چشم انداز در طی 5 سال گذشته، تصریح کرد: حرکت ها برای تحقق به اهداف این سند رو به جلواست.

عضوکمیسیون حقوقی و قضایی در ادامه بهترین راهکار برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز را اجرای مصوبات و قانون هایی دانست که در ارتباط با سند چشم انداز در مجلس تصویب و به تائید شورای نگهبان رسیده است.

حیات مقدم  دادن قدرت مانور به مدیران را از دیگر راه های تحقق اهداف سند چشم انداز 20 ساله عنوان کرد و افزود: برای دستیابی به اهداف این سند باید مدیران با جرات انتخاب کرد.

وی با تاکید براینکه نباید ازمدیر قدرت مانوررا گرفت، خاطرنشان کرد: همچنین براس رسیدن به اهداف سند چشم انداز باید مقررات و دستورالعمل های دست و پاگیر را از جلوی پای مدیران برداشت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet