شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اکبریان خبر داد:

افزایش تعداد نمایندگان کرج همزمان با تشکیل استان البرز

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم کرج در مجلس از افزایش نمایندگان کرج با تشکیل استان البرز در آغاز مجلس نهم خبر داد.
سه‌شنبه 5 مرداد 1389 ساعت 11:47

عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در خانه ملت و عضو مجمع نمایندگان استان تهران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به روند اجرای مصوبه مجلس در رابطه با استان شدن کرج گفت:‌ لایحه استان البرز پس از تأیید نهایی در شورای نگهبان برای اجرا از سوی مجلس شورای اسلامی به ریاست جمهوری ابلاغ شده و هم‌اکنون نیز دولت مشغول فراهم کردن مقدمات اجرای آن است.

وی با اشاره به انتخاب استاندار برای استان البرز نیز اظهار داشت: هنوز به صورت قطعی استاندار استان البرز مشخص نشده است ولی گزینه‌هایی در این رابطه وجود دارد که دولت نیز در حال بررسی آنها است.

نماینده مردم کرج در مجلس خاطرنشان کرد:‌ نمایندگان کرج جلساتی نیز درباره تعیین استاندار استان البرز با مجموعه دولت داشته و خواهند داشت و ما پیگیر این موضوع هستیم.

اکبریان در ادامه اظهار داشت: در آینده نیز تعداد نمایندگان کرج یا همان استان البرز به 4 یا 5 نماینده افزایش خواهد یافت به این معنا که حدودا یک یا دو نماینده به کرج اضافه خواهد شد. در حال حاضر شهر کرج دو نماینده و ساوجبلاغ نیز یک نماینده دارد.

اکبریان ادامه داد: افزایش نمایندگان کرج در قالب افزایش 20 نماینده به مجموعه نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهد بود که از مجلس نهم نیز اعمال می‌شود.

وی افزود: البته دولت نیز می‌تواند در صورت صلاح‌دید شهرستان‌هایی را نیز به استان البرز الحاق کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000