آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی:

تحریم‌های جدید اروپا علیه ایران، خودشیرینی برای آمریکاست

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تنها نتیجه‌ی تحریم‌های جدید اتحادیه‌ی اروپا علیه کشورمان را انسجام ملت در برخورد با دشمنانش معرفی کرد.
سه‌شنبه 5 مرداد 1389 ساعت 12:28

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین ابراهیمی نماینده‌ی مردم بیرجند در خانه‌ی ملت در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب به انحای مختلف با تحریم مواجه بوده که هشت سال جنگ تحمیلی و نیز فتنه‌ سال گذشته ناشی از عملکرد آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها بوده است، اضافه کرد: هر تحریم جدیدی دیگر کارگشا نیست و خود تحریم‌کنندگان نیز به این نتیجه رسیده‌اند که نمی‌توانند کاری علیه ما به پیش ببرند.

وی صدور قطعنامه‌ها را به معنای راه انداختن یک جنگ روانی علیه کشورمان دانست و با یادآوری این نکته که در جامعه‌ی جهانی دیگر آمریکا ارباب نیست، خاطرنشان کرد: سرنوشت قطعنامه‌های اتحادیه‌ی اروپا نیز همانند گذشته است و این تحریم‌ها در واقع، خودشیرینی اروپا برای آمریکایی‌هاست و کاری از پیش نمی‌برد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، سرمایه‌ی رهبری قاطع و بصیر ایران و مردم منسجم و متحد را عاملی توصیف کرد که با کمک آن می‌توان در برابر هر تحریمی مقاومت کرد.

وی گفت: ملتی که آرمان‌های رفیع دارد شکست‌ناپذیر است، و در برابر رفتارهای دشمنان همانند آفتاب بر یخ، باعث آب شدن تصمیمات غیرمنطقی آنها می‌شود، و تنها نتیجه‌ای که در بر دارد انسجام ملت ایران در برخورد با دشمنان و پیش رفتن با یک شعار واحد است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000