هدر اصلی
1389/05/11 17:53:00
سرویس بین الملل
نقوی حسینی:

اقدام کنگره آمریکا یک بلوف سیاسی - نظامی است

**"سید حسین نقوی حسینی" با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی به خوبی می دانند در صورت شلیک یک گلوله به سمت ایران مرکز تل آویو هدف قرار می گیرد، تاکید کرد: این اقدام کنگره آمریکا یک بلوف سیاسی - نظامی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خانه ملت در خصوص تهیه پیش نویس از سوی کنگره آمریکا در جهت حمایت از رژیم صهیونیستی برای حمله نظامی به ایران، اظهار داشت: با توجه به سیاست های دوگانه ای که کنگره آمریکا به تبعیت از دستگاه اجرایی این کشور گرفته است به طوریکه از یک سو پیشنهاد مذاکره را مطرح می کنند و از سوی دیگر موضوع تهاجم و تهدید را عنوان می کنند، تصویب این پیش نویس را باید در جهت آماده سازی افکار عمومی و جنگ روانی علیه ایران دانست.

"سید حسین نقوی حسینی" با بیان اینکه هیچ کدام از این اقدامات آمریکا جنبه عملیاتی ندارد تاکید کرد، این اقدام کنگره بیشتر به یک یک بلوف سیاسی _ نظامی می ماند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید براینکه این رفتاری بارها از هیات حاکمه آمریکا دیده شده است، گفت: هم آمریکا و هم رژیم صهیونیستی به خوبی می دانند در صورت شلیک یک گلوله به سمت ایران، مرکز تل آویو مورد هدف قرار می گیرد.

نماینده مردم ورامین تاکید کرد: ما هر گونه اقدام علیه امنیت و تمامیت ارضی کشور را در نطفه خفه می کنیم و اجازه کوچکترین تعرض و دست درازی به خاک کشور را به هیچ کس نمی دهیم. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet