هدر اصلی
1389/05/13 11:22:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون فرهنگی:

اگر خبرنگار بودم از مسوولان می‌پرسیدم در جهت تقویت وحدت چه راهکارهایی دارند؟

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: اگر جای یک خبرنگار بودم، از مسوولان سوال می‌کردم تا چه اندازه در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری حرکت می‌کنند؟

حجت‌الاسلام حسن ملک‌محمدی در آستانه 17 مرداد‌ماه، روز خبرنگار در ارزیابی از این سوال که اگر شما جای یک خبرنگار بودید، چه سوالی از مسوولان داشتید، به ایسنا گفت: مهم‌ترین سوال این است که مسوولان به وظایف و تکالیف‌شان چگونه عمل می‌کنند و آیا عمل آنها در چارچوب قانون است؟ و آیا در سال همت مضاعف و کار مضاعف در تحقق منویات مقام معظم رهبری اقدام می‌کنند یا خیر؟

وی افزود: سوال دیگر این خواهد بود که در شرایط فعلی جهت حل مشکل بیکاری و ایجاد فضای امید و نشاط و هم‌چنین تقویت وحدت و امنیت چه راهکارهای اجرایی صریح در جهت احیاء و حاکمیت ارزش‌های دینی داشته و دارید؟

نماینده‌ی مردم دامغان در مجلس تصریح کرد: در پاسخ به این سوالات شاید مسوولان به چند دسته تقسیم شوند، یک بخش کسانی که مسوولیت را برای خود یک فرصت می‌دانند و در حقیقت فرصت را غنیمت شمرده و در جهت خدمت همت کرده و به تکلیف الهی‌شان عمل می‌کنند و برخی از مسوولان هم مسوولیت را یک طعمه دانسته و در جهت خلاف ادای تکلیف تسامح و تساهل می‌کنند.

وی در پایان گفت: بنابراین بخش اول یعنی کسانی که عاشقان خدمت هستند، قطعا به وظیفه‌ و مسوولیت خود خوب عمل خواهند کرد و پاسخ این سوالات را می‌دهند و بخش دوم، در ادای مسوولیت خود کوتاهی و قصور خواهند داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet