ولادت امام موسی کاظم (ع)
1389/05/13 14:27:00
سرویس اقتصادی
نایب رییس کمیسیون انرژی:

اساسنامه شرکت ملی نفت با همراهی دولت تهیه شد

**ناصرسودانی نائب رئیس کمیسیون انرژی درمجلس شورای اسلامی گفت:درتهیه طرح اساسنامه شرکت ملی نفت کارشناسان دولت، مجلس را همراهی کرده اند.

"ناصر سودانی"  نماینده اهواز درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص سرنوشت اساس نامه شرکت ملی نفت و این که  چه زمانی مجلس اساس نامه نوشته شده توسط خود را به مجلس ارائه می کند گفت:در جلسات کمیته تدوین پیش نویس اساس نامه که در مجلس برگزار می شد نمایندگانی از دولت و وزارت نفت هم همکاری داشته اند و در آن جا هم به تفاهماتی رسیده ایم .
وی با اشاره به برنامه کمیسیون انرژی در خصوص ارائه اساس نامه شرکت ملی نفت گفت: با هماهنگی های به عمل آمده ،تازمان بازگشایی مجلس به احتمال زیاد طرح این اساس نامه به صحن می آید و انشاالله موضوع  خاتمه خواهد یافت.
سودانی ادامه داد:در جلسات کمیته تدوین پیش نویس اساسنامه که در مجلس برگزار می شد نمایندگانی از دولت و وزارت نفت هم همکاری داشته اند و در آن جا هم به تفاهماتی رسیده ایم.
وی افزود:تعدادی از کارشناسان وزارت نفت نیز درجلسه طرح اساس نامه  بوده اند و در کنار آن چند کارشناس از دستگاه های دیگر مانند پتروشیمی و مرکز پژوهش های مجلس و کمیسیون انرژی نیز حضور داشته اند.
نایب رییس کمیسیون انرژی درپاسخ به اینسئوال که آیا مجلس به تنهایی اساس نامه جدید را آماده کرده است گفت:اساس نامه ای که در مجلس نوشته شده و مراحل آماده سازی اش طی می شود به همراه افرادی از دولت بوده که با مجلس همکاری وهمراهی داشته اند . 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet