Icana.ir

شرایط و ضوابط استفاده از مطالب و خبرهای خبرگزاری خانه ملت به شرح زیر می‌باشد:

  • استفاده از مطالب خبرگزاری خانه ملت با ذکر منبع و لینک مستقیم به خبر خبرگزاری خانه ملت کاملا مجاز است (توجه: این لینک نباید nofollow باشد، در این صورت تنها به ضرر بازنشر کننده خواهد بود چون از دید گوگل این حرکت Scraped content محسوب می‌شود که به اعتبار دامنه شما لطمه وارد می‌کند)
  • استفاده از بیش از یک مطلب در روز مجاز است اما نیازمند این است که از طریق بخش تماس با ما، مکاتبه شود (در صورت تماس لیست مقالات پربازدید و مهم سایت در اختیار شما قرار خواهد گرفت).
  • استفاده از بخشی از مطالب یک خبر یا محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی خبرگزاری خانه ملت امکان پذیر است.

هرگونه کپی‌برداری بدون لینک مستقیم به خبر خبرگزاری خانه ملت، پیگرد قانونی دارد و وب‌سایت شما به گوگل گزارش خواهد شد. مطمئنا وب‌سایت‌های حرفه‌ای محترمی مانند شما بخش اعظمی از ترافیک خود را از موتور جستجو دریافت می‌کنند و هرگونه لطمه به این ترافیک می‌تواند زیان‌های بزرگی به موفقیت وب‌سایت شما چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت وارد نماید. این سیاست‌گذاری برای پاسداری از زحمات خبرنگاران،نویسندگان و متخصصان  خبرگزاری خانه ملت و حفظ حق کپی‌رایت موسسه خبرگزاری خانه ملت است و به هیچ عنوان تهدیدی برای استفاده‌ی مجدد مطالب نیست. همان‌طور که گفته شد، در صورت قراردادن لینک مستقیم به مقاله، مجاز به استفاده از هر کدام از مقالات ما هستید و در صورتی که با بخش تماس با ما تماس بگیرید خوشحال می‌شویم راهنمایی‌تان کنیم.

از اینکه وقت گذاشتید و این موارد را مطالعه کردید بسیار متشکریم.

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC