Icana.ir
آرشیو فیلم گزارش
زنان شاغل زنان مدیر
با تصویب مجلس، تا پایان برنامه ششم توسعه سهم ده درصدی زنان از پست های مدیریتی باید به 30 درصد برسد. بانوان مجلسی معتقدند با این مصوبه، دولت بیشتر به توانمندی زنان و مشارکت آنان در اداره کشور توجه خواهد کرد.
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 12:25
مسعود پزشکیان
وقتی مسعود پزشکیان اشعار شهریار را می خواند.
سه‌شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 14:13
آرم وزارت آموزش و پرورش
مخالفان یک بند از شیوه نامه جدید آموزش پرورش برای استخدام معلم از وزیر توضیح می خواهند شیوه نامه جدید وزارت آموزش و پرورش برای استخدام معلمین دارای بندهای بسیاری است اما نه لوپوس اریتماتو سیستمیک ونه میکوزیس فونگوئید به اندازه بندی که چهاربند به عنوان رییس منابع انسانی وزارت امروزش و پرورش برای عدم احراز صلاحیت یک فرد برای معلم شدن ابلاغ کرد سرو صدا به راه نیداخت و آن چیزی نبود جز داشتن لهجه غلیظ. ایران کشوری با تنوع قومی است دارای چند زبان که در هر گوشه آن فارسی را با لهجه خاص آن منطقه صحبت می کنند ولی حالا با این بند حداقل باید معلم ها در لهجه خود تجدید نظر کنند.
سه‌شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 14:02
نرخ سود بانکی
پس از اینکه رییس کل بانک مرکزی بخشنامه کاهش نرخ سپرده ها را ابلاغ کرد موافقان و مخالفان این طرح از مزیت ها و آسیب های آن گفتند، در این میان پرسش هایی نیز از سوی سپرده گذاران مطرح می شود که محمود بهمنی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و راغفر کارشناس اقتصادی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت به آن پاسخ دادند.
چهارشنبه 15 شهریور 1396 ساعت 14:13
حذف طلاق از شناسنامه
برخی می گویند صداقت در جامعه را نشانه رفته. طرحی جنجالی که توسط سازمان ثبت احوال پیشنهاد شده حذف عنوان طلاق از شناسنامه زنان مطلقه است؛ در حالی این موضوع هنوز به عنوان یک پیشنهاد توسط ثبت احوال عنوان شده اما واکنش ها به آن زیاد بوده و گاها تند .
چهارشنبه 15 شهریور 1396 ساعت 13:56
امام موسی صدر
حورا صدر،دختر امام موسی صدر در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: همه اطلاعات و اسناد ما نشان از زنده بودن امام موسی صدر دارد و مقامات لیبیایی نیز نتوانسته اند سندی درباره وقوع اتفاق ناگواری برای ایشان ارائه دهند.
سه‌شنبه 7 شهریور 1396 ساعت 15:09
روحانی در جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی
حسن روحانی در نشست علنی امروز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی در توضیح برنامه دولت دوازدهم و وزرای پیشنهادی این دولت گفت: از خداوند متعال شاکرم که بار دیگر پاداش 4 سال تلاش صادقانه به مردم را از طریق رأی ملت، توفیق مجددی برای خدمت به آرمان های اسلام و انقلاب اسلامی و عظمت ایران قرار داد.
سه‌شنبه 24 مرداد 1396 ساعت 19:20
مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران
دکتر علی لاریجانی در نشست علنی شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ که به مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اختصاص داشت، پس از سخنرانی رئیس جمهور روحانی اظهار داشت: امیدواریم در اسرع وقت دولت آینده را معرفی کنند تا کابینه جدید با نفس جدید کارها را به پیش ببرد.
سه‌شنبه 17 مرداد 1396 ساعت 15:49
مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران
حسن روحانی بعد از مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت.
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 11:56
مراسم تحلیف دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران
حسن روحانی در مراسم تحلیف دوازدهمین ریاست جمهوری اسلامی ایران در صحن علنی مجلس شورای اسلامی سوگند یاد کرد.
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 11:53
تحلیف دوازدهم ریاست جمهوری
مراسم تحلیف دکتر حسن روحانی رییس جمهور عصر روز شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ در صحن مجلس شورای اسلامی برگزار شده و وی طبق قانون با حضور سران قوا و اعضای شورای نگهبان به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران سوگند یاد می کند.
شنبه 14 مرداد 1396 ساعت 11:10
رییس جمهور
رییس جمهور در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوازدهم با بیان اینکه با پایان انتخابات فصل همدلی و همراهی آغاز شده است، گفت: امروز باید با گفت‌وگو و انسجام به دنبال پیدا کردن بهترین‌ راهکارها برای ایجاد پیشرفت و توسعه باشیم.
جمعه 13 مرداد 1396 ساعت 15:39
مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران‌
سخنرانی رهبر معظم انقلاب در مراسم دوازدهمین تنفیذ ریاست جمهوری
جمعه 13 مرداد 1396 ساعت 13:58
مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهورى اسلامی ایران
مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره‌ ریاست جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ در حسینیه‌ امام خمینی (ره) دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.
پنج‌شنبه 12 مرداد 1396 ساعت 14:19
نشست مشترک سران قوای مقننه، مجریه و قضائیهv
جلسه روسای قوای مقننه، مجریه و قضائیه به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس جمهور در پاستور برگزار شد.
یکشنبه 8 مرداد 1396 ساعت 15:45
 «  ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  »