Icana.ir
آرشیو فیلم گزارش
آیت الله هاشمی رفسنجانی
نوزدهم دی ماه اولین سالگرد رحلت رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی آیت الله هاشمی رفسنجانی بهانه ای است برای مرور کارنامه سیاسی آیت الله به روایت محمد رضا باهنر که سالها به عنوان نماینده در خانه ملت حضور داشته است.
سه‌شنبه 19 دی 1396 ساعت 11:24
شرکت توتال
وزیر نفت به کمیسیون انرژی آمد تا پاسخگوی سوالات نمایندگان باشد
سه‌شنبه 30 آبان 1396 ساعت 18:46
محمود حجتی وزیر جهاد و کشاورزی
وزیر جهاد کشاورزی می گوید: برای تولید محصولات تراریخته در داخل کشور هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است و منشاء خیلی از محصولاتی که امروز در کشور مصرف می شود محصولات تراریخته ای است که از گوشه و کنار دنیا وارد کشور می شود.
شنبه 6 آبان 1396 ساعت 15:03
باشگاه پرسپولیس استقلال
تب آبى و قرمز در آستانه برگزارى دِربی ٨٥ به نمایندگان مجلس در بهارستان هم رسید.
پنج‌شنبه 4 آبان 1396 ساعت 15:46
محمدرضا عارف
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به تشریح جلسه ظهر امروز اعضای هیات رییسه و کمیته های منتخب این فراکسیون با وزیر پیشنهادی علوم پرداخت.
یکشنبه 30 مهر 1396 ساعت 17:13
مامور آتش نشانی
آتش‌نشانی شغلی شریف، ارزشمند و مقدس است که با فداکاری و از خودگذشتگی و ایثار عجین شده است. بی‌شک خدمات این عزیزان در لحظات حساس حوادث، هرگز از یاد و خاطره نجات‌یافتگان از حادثه زدوده نخواهد شدواین از خود گذشتگی جز عبادت و جهاد در راه خدا نیست و اجری بی انتها در انتظار آنان است .
جمعه 7 مهر 1396 ساعت 16:01
سفر علی مطهری و هیأت پارلمانی ایران به پاریس
علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از اعضای کمیسیون فرهنگی در قالب هیأت پارلمانی به سه کشور پرتغال، فرانسه و لهستان سفر کردند.
پنج‌شنبه 6 مهر 1396 ساعت 17:41
دیدار وزیر بهداشت سوئد با رئیس مجلس شورای اسلامی
وزیر بهداشت داستان مجروحیتش در دوران جنگ را روایت می کند و می گوید: بعد از شهادت شهید محسن حججی خیلی از جوانان علاقه مندند که مدافع حرم بشوند.
چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت 16:25
تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان
تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان که به گفته جبار کوچکی نژاد سنگین ترین تحقیق و تفحص در مجلس بعد از انقلاب محسوب میشود، تا پیش از پایان مهرماه جمع بندی خواهد شد.
چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت 15:50
اقلیم کردستان
نمایندگان مجلس معتقدند برگزاری رفراندوم استقلال کردستان فتنه‌ای گسترده و پسا داعشی از سوی ایادی استعمار و رژیم صهیونیستی محسوب می‌ شود که دائماً در تلاشند منطقه را با التهابات گسترده روبرو ساخته و پس از شکست پروژه داعش به پروژه‌ی جدیدی به نام استقلال کردستان روی آورده اند.
چهارشنبه 5 مهر 1396 ساعت 14:10
زنان شاغل زنان مدیر
با تصویب مجلس، تا پایان برنامه ششم توسعه سهم ده درصدی زنان از پست های مدیریتی باید به 30 درصد برسد. بانوان مجلسی معتقدند با این مصوبه، دولت بیشتر به توانمندی زنان و مشارکت آنان در اداره کشور توجه خواهد کرد.
چهارشنبه 29 شهریور 1396 ساعت 12:25
مسعود پزشکیان
وقتی مسعود پزشکیان اشعار شهریار را می خواند.
سه‌شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 14:13
آرم وزارت آموزش و پرورش
مخالفان یک بند از شیوه نامه جدید آموزش پرورش برای استخدام معلم از وزیر توضیح می خواهند شیوه نامه جدید وزارت آموزش و پرورش برای استخدام معلمین دارای بندهای بسیاری است اما نه لوپوس اریتماتو سیستمیک ونه میکوزیس فونگوئید به اندازه بندی که چهاربند به عنوان رییس منابع انسانی وزارت امروزش و پرورش برای عدم احراز صلاحیت یک فرد برای معلم شدن ابلاغ کرد سرو صدا به راه نیداخت و آن چیزی نبود جز داشتن لهجه غلیظ. ایران کشوری با تنوع قومی است دارای چند زبان که در هر گوشه آن فارسی را با لهجه خاص آن منطقه صحبت می کنند ولی حالا با این بند حداقل باید معلم ها در لهجه خود تجدید نظر کنند.
سه‌شنبه 28 شهریور 1396 ساعت 14:02
نرخ سود بانکی
پس از اینکه رییس کل بانک مرکزی بخشنامه کاهش نرخ سپرده ها را ابلاغ کرد موافقان و مخالفان این طرح از مزیت ها و آسیب های آن گفتند، در این میان پرسش هایی نیز از سوی سپرده گذاران مطرح می شود که محمود بهمنی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و راغفر کارشناس اقتصادی در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت به آن پاسخ دادند.
چهارشنبه 15 شهریور 1396 ساعت 14:13
حذف طلاق از شناسنامه
برخی می گویند صداقت در جامعه را نشانه رفته. طرحی جنجالی که توسط سازمان ثبت احوال پیشنهاد شده حذف عنوان طلاق از شناسنامه زنان مطلقه است؛ در حالی این موضوع هنوز به عنوان یک پیشنهاد توسط ثبت احوال عنوان شده اما واکنش ها به آن زیاد بوده و گاها تند .
چهارشنبه 15 شهریور 1396 ساعت 13:56
 «  ۱  ۲  ۳  ۴  ۵  ۶  »