Icana.ir
عضو فراکسیون روحانیت مجلس معتقد است در عید فطر، فطرت انسان بعد از یک ماه عبادت و بندگی خدا به تجلی و پاکی ویژه و نزدیکی خاص به خداوند متعال می‌رسد.
نمایندگان مجلس معتقدند تروریست پروری بالاخره دامن عربستان سعودی را نیز گرفت و باعث شد این عنصر غیرقابل کنترل دست به اقدام علیه مولد خود بزند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از اتمام تدوین طرح تقابل با مصوبه مجلس سنای آمریکا خبر داد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد حمایت از بانوان ورزشکار صرفا نباید مادی باشد از این رو حمایت‌های معنوی مانند برگزاری اردو و غیره نیز تاثیر بسزایی در رشد بانوان قهرمان دارد.
حسن روحانی در مراسم تحلیف رییس جمهوری
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس:

مراسم تحلیف ریاست جمهوری در نخستین جلسه علنی پس از تنفیذ برگزار می‌شود

مهدی کیایی گفت: مراسم تحلیف رییس جمهوری منتخب طبق روال قانونی در اولین جلسه پس از تنفیذ حکم توسط رهبر معظم انقلاببرگزار خواهد شد.


علی لاریجانی نوشتن امضا
در پیامی؛

رئیس مجلس شورای اسلامی عید سعید فطر را تبریک گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت.


سید حسین نقوی حسینی
نقوی حسینی:

طرح دو فوریتی تقابل با مصوبه سنا بعد از تعطیلات در صحن علنی بررسی می شود/ گزارش 6 ماهه کمیسیون امنیت از برجام نهایی نشده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن طرح دو فوریتی تقابل با مصوبات تحریمی مجلس سنا خبر داد.


شکور پورحسین
پورحسین:

قانون حمایت از کودکان کار نیازمند بازنگری است/ تاکید بر ضرورت تدوین طرح ساماندهی کودکان خیابانی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه قانون حمایت از کودکان کار نیازمند بازنگری است، گفت: باید همه دستگاه ها کمک کنند تا طرح ساماندهی کودکان خیابانی شکل اجرایی به خود گیرد.


بهروز نعمتی
نعمتی از دستور کار جلسه 11تیر خبر داد:

جلسه غیرعلنی یکشنبه هفته آتی مجلس برای ارائه گزارش از نحوه مبارزه با قاچاق کالاوارز

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اشاره به لطمات جدی که اقتصاد و تولید کشور از محل قاچاق کالاوارز متحمل شده، گفت: قرار است مجلس به صورت جدی این موضوع را پیگیری کند.


ابوالفضل حسن بیکی
حسن بیگی عنوان کرد:

تلاش آمریکا برای عقب‌نشینی ایران از مواضع خود بوسیله FATF/ لزوم اتخاذ مواضع و تصمیمات مناسب برای پاسخ گویی به بدعهدی طرف غربی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه در این بین آمریکا در مسائل مالی و بانکی سعی در تحت فشار قرار دادن ایران برای امتیاز گیری و عقب نشینی کشورمان از مواضع خود دارد،گفت: با توجه به اقد...


حمید بنایی
بنایی:

واحدهای فاقد زیرساخت مسکن‌مهر خریدار ندارد/تعامل وزارتخانه ها راهکار بسته‌شدن پرونده مسکن مهر در کشور

عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت تعامل و مشارکت وزارتخانه های مختلف برای تکمیل هر چه سریع تر واحدهای مسکن مهر، گفت: فراهم نبودن زیرساخت های مسکن مهر در بسیاری از استان های کشور بسیاری از واحد...


محمدرضا امیرحسنخانی
امیرحسنخانی:

هدر رفت منابع ملی با نسخه نویسی میلیاردی/نظارت های وزارت رفاه افزایش پیدا کند

نماینده مجلس دهم با تاکید بر افزایش نظارت وزارت رفاه در جلوگیری از نسخه نویسی های میلیاردی پزشکان،گفت: درخواست های خارج ازعرف پاراکلینیکی درکنار نسخه نویسی های میلیاردی سرمایه ملی را به هدر می برد.


احمد مرادی
مرادی هشدار داد:

برداشت و قاچاق بی‌رویه مرجان‌های خلیج فارس/ ورود فاضلاب حیات خلیج فارس را تهدید می‌کند

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان با انتقاد از ورود فاضلاب های صنعتی، خانگی و شهری به خلیج فارس نسبت به قاچاق مرجان های این آبراه هشدار داد.


محمد مهدی برومندی
برومندی تشریح کرد:

محمدبن سلمان نارضایتی اجتماعی را در عربستان بالا می برد/احتمال ارتباط موضوع تغییر ولیعهدی در عربستان و انفجار مکه

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران به تهدیدات محمد بن سلمان پاسخ قاطع خواهد داد.


علی محمد شاعری
شاعری:

دستگاه‌های اجرایی در صدر لیست‌ متخلفان ساخت‌وسازهای غیرمجاز حریم دریا / وزارت کشور به پرونده ساخت و غیر قانونی در حریم دریاورود کند

سخنگوی کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت: بخش عمده‌ای از سواحل در شمال کشوربا ساخت و سازهای غیرقانونی در حریم دریا اشتغال شده اندکه اینامر منجر به آلودگی زیست محیطی در دریا شده است.


دیدار احمد امیرآبادی فراهانی با نایب رئیس مجلس نمایندگان جمهوری قزاقستان
امیرآبادی فراهانی در دیدار بانایب رئیس مجلس نمایندگان جمهوری قزاقستانمطرح کرد:

تشریح نقش پارلمان ها در مبارزه با تروریسم / ایران و قزاقستان به دنبال ایجاد صلح و امنیت در منطقه هستند

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و قزاقستان در دیدار با نایب رئیس مجلس نمایندگان جمهوری قزاقستان گفت:مبارزه با این پدیده شوم نیازمند همکاری همه کشورهاست و نقش پارلمان ها در این زمینه از اهمیت فراوانی بر...


امیر خجسته
خجسته خبرداد:

نشست فوری فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با رئیس مجلس برای بررسی وضعیت موسسات مالی‌غیرمجاز

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس ازنشست هفته آتی این فراکسیون برای بررسی وضعیت موسسات مالی و اعتباری با رئیس مجلس خبرداد.


داود محمدی نماینده تهران
محمدی اظهارکرد:

دانشگاه فرهنگیان باید محور جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش باشد

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعتقاد دارد بر اساس برنامه ششم توسعه باید استخدام‌های آموزش و پرورش عمدتا از طریق جذب فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان باشد.


اردشیر نوریان
نوریان:

منافع اروپا با آمریکا در مورد ایران دچار اختلاف شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اگرچه اتحادیه اروپایی به ویژه آلمان و فرانسه در نگاه کلان از آمریکا دنباله روی می کنند اما در مورد ایران و مسائل خاورمیانه دچار اختلافات راهبردی شده اند.


پربازدیدها
خارج از دستور
نمایندگان خانه ملت بررسی می‌کنند؛
نمایندگان مجلس معتقدند صنعت مغفول مانده مد و لباس زمانی می‌تواند به رونق اقتصادی و فرهنگ ایرانی- اسلامی منجر شود که از سرگردانی میان وزارتخانه‌ها رهایی یابد.
برگزیده

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC