آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ترابی به خانه ملت خبر داد:

درخواست اعتبار 200 میلیارد تومانی برای متروی گرمسار- تهران

سرویس اقتصادی
**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر راه و ترابری برای بهره‌برداری هرچه سریع‌تر مترو گرمسار- تهران تقاضای 200 میلیارد تومان اعتبار کرده است.
شنبه 23 مرداد 1389 ساعت 19:03

"عبدالرضا ترابی" نماینده گرمسار در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه خود با حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری و معاونین وزیر گفت: در این جلسه در خصوص پروژه متروی گرمسار- تهران به طول120 کیلومتر که در پنج قطعه در دست ساخت است و برای جابجایی مسافر از تهران، پاکدشت، ورامین و گرمسار و برعکس نقش مهمی خواهد داشت، بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: قرار بود این پروژه در اوایل امسال به بهره برداری برسد؛ اما به دلیل نبود اعتبار به بهره برداری نرسید و اینجانب برای پیشرفت کار درخواست تخصیص 50 میلیارد تومان برای این پروژه داشتم و قرار شد تا ظرف روزهای آینده 10 میلیارد تومان تخصیص داده شود و مابقی هم در روزهای آینده اختصاص داده شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همچنین در این جلسه در خصوص جاده گرمسار به قم که 100 کیلومتر راه این مسیر را کاهش خواهد داد، بحث شد و وزیر هم قول داد تا این پروژه شهریور امسال به بهره برداری برسد.

ترابی با بیان اینکه در خصوص آزاد راه تهران مشهد هم صحبت شد، اضافه کرد: این آزاد راه 92 کیلومتر است و قرار است تا بخشی از کارها را قرارگاه خاتم انجام دهد.

وی راه آهن  بادرودکاشان - گرمسار، جاده گرمسار-جندق، جاده گرمسار فیروزکوه و جاده گرمسار - قصر بهرام گور را از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه با وزیر راه عنوان کرد و گفت: وزیر قول داد تا این مشکلات را پیگیری و رفع کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000