هدر موبایل
1389/05/24 10:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مطهری:

حفظ وحدت کلمه مهمترین اولویت اصولگرایان است

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس مهمترین اولویت اصولگرایان و همه گروه‌های سیاسی کشور را حفظ وحدت کلمه دانست و گفت: وحدت همراه با حفظ اصول بر هر امر دیگری ترجیح دارد.

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس، با اشاره به مهمترین اولویت‌های حال حاضر جریان اصولگرایی، اظهارداشت: بدیهی است که اولویت ‌اول اصولگرایان و بلکه همه گروه‌های سیاسی کشور حفظ وحدت کلمه است اما وحدت زمانی خوب است که اصول نیز حفظ شود.

وی با بیان اینکه اگر اصول و مبانی توسط یک طرف زیر پا گذاشته شده و به سایر افراد گفته شود که به دلیل شرایط ویژه کشور از جمله تحریم‌های اقتصادی، اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و مسئله انرژی هسته‌ای سکوت کرده و کوتاه آیند، درست نیست، تصریح‌کرد: اختلافی که موجب اصلاح امور شود بر چنین وحدتی ترجیح دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه وقتی رئیس‌جمهور می‌گوید من این قانون را قانون نمی‌دانم و اجرا نمی‌کنم، مجلس نمی‌تواند به بهانه وحدت در شرایط ویژه کشور سکوت کند و از حقوق مردم دفاع نکند، متذکرشد: رئیس دفتر رئیس‌جمهور سخنی را مطرح می‌کند که می‌تواند منشاء انحراف انقلاب شود و نمی‌توان گفت به خاطر وحدت، همه ساکت باشند چرا که سکوت در چنین مواقعی خیانت است و انتقاد، اعتراض و فریاد در چنین مواقعی خدمت به حساب می‌آید.

وی بر همین اساس شرایط ویژه کشور را فرصت خوبی برای قانون‌گریزی و مطرح کردن نظریاتی دانست که موجب انحراف در انقلاب می‌شود و افزود: نباید این فرصت را به قانون‌گریزان داد، مردم باید به این رشد اجتماعی و سیاسی برسند که در شرایط ویژه نیز تنش‌ها، انتقادها و اقدامات قانونی را که منجر به اصلاح امور می‌شود به آسانی تحمل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet