شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/05/24 10:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نمایندگان مجلس با اشاره به موفقیت دیپلماسی ایران در راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر:

راه اندازی نیروگاه، سکانس دیگری را در پیروزی فعالیتهای صلح‌آمیز هسته‌ای ایران کلید می‌زند

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر در هفته جاری، اظهارداشتند: دولت احمدی نژاد در بهره برداری از نیروگاه اتمی بوشهر دیپلماسی قوی ای را کلید زد و قطعا راه اندازی این نیروگاه، سکانس دیگری از موفقیت های فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران در منطقه و جهان محسوب خواهد شد.

 

دیپلماسی فعال دولت نهم و دهم در راه اندازی نیروگاه بوشهر، سکانس دیگری را در پیروزی فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران کلید زد

در همین ارتباط، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با اشاره به دیپلماسی قوی جمهوری اسلامی ایران در راه اندازی نیروگاه بوشهر،گفت:دیپلماسی فعال دولت نهم و دهم در راه اندازی نیروگاه بوشهر، سکانس دیگری از پیروزی فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را در منطقه و جهان رقم زد.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین،در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهارداشت:علی رغم تلاش های غرب جهت ایجاد تاخیر در امر راه اندازی نیروگاه بوشهر، دولت نهم و دهم با پیگیری سیاست عزت در عرصه بین المللی و پافشاری بر حقوق ایران جهت دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای، نیروگاه اتمی بوشهر را راه اندازی نمود.

 

وی در ادامه با اشاره به تعهدات روسیه در قبال راه اندزای نیروگاه اتمی بوشهر، تصریح کرد: مذاکرات هسته ای دولت نهم و دهم با گروه وین، امضای توافقنامه تهران با دو کشور ترکیه و برزیل و تلاش های دولت اصولگرای احمدی نژاد جهت بی اثر نمودن تحریم ها، موجبات راه اندازی نیروگاه هسته ای بوشهر و دستیابی ایران بر آخرین حلقه فعالیت صلح آمیز هسته ای را فراهم کرد.

 

دیپلماسی قوی زمینه انرژی هسته ای، نیروگاه بوشهر را زنده کرد

در ادامه، عضو کمیسیون انرژی با اشاره به تزریق اورانیوم غنی سازی شده توسط روسیه به نیروگاه بوشهر،نیز گفت:شروع به کار نیروگاه بوشهر، دستاوردهای دیپلماسی دولت عدالت محور نهم و دهم می باشد.

حسین ابراهیمی نماینده مردم بیرجند و درمیان،در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، افزود: دولت احمدی نژاد در بهره برداری از نیروگاه اتمی بوشهر، دیپلماسی قوی ای را کلید زد که روابط دیپلماتیک با روسیه و نمایندگان آن کشور در پروژه این دیپلماسی گنجانده شده بود.

وی در ادامه تصریح کرد:ملت ایران سالها منتظر بهره برداری از این پروژه عظیم بوده چرا که نیروگاه بوشهر برای نظام انقلابی و اسلامی کشورمان یک پروژه ملی و حیاتی تلقی می شود.

وی خاطرنشان کرد:پس از تغذیه نیروگاه بوشهر از اورانیوم غنی سازی شده توسط روسیه، این نیروگاه فعالیت خود را آغاز می نماید و باری دیگر قدرت کشورمان بیش از پیش بر همگان روشن می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet