هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصباحی مقدم خبر داد

نامه جمعی از نمایندگان در اعتراض به سخنان رییس دفتر رییس جمهور

سرویس سیاسی
**غلامرضا مصباحی مقدم در جمع خبرنگاران با انتقاد شدید از سخنان رحیم مشایی، تلاش رئیس جمهور برای بازسازی وجهه رئیس دفتر خود را کاری نادرست عنوان کرد و گفت: حرف مشایی اگر هم قابل اصلاح باشد نباید رئیس جمهور خود را خرج او کند.
یکشنبه 24 مرداد 1389 ساعت 11:02

"غلامرضا مصباحی مقدم" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که اظهارات مشایی عموما خارج از حیطه وظایف و سواد اوست گفت: سخنان خارج از حیطه وظایف آقای مشایی مشکلات زیادی را در سالهای اخیر برای ما به وجود آورده است.

نماینده تهران گفت: تعبیر مکتب ایرانی از انقلاب اسلامی موجب سوء برداشت از انقلاب در غیرایرانیان خواهد شد و این در حالی است که از ابتدای انقلاب تمام تلاش انقلاب این بود که انقلاب را حاصل اسلام ناب محمدی معرفی کند؛ اسلامی که موجب وحدت همه مسلمانان می شد اما تعبیر مکتب ایرانی با عقاید مسلمانان سازگار نیست.

مصباحی مقدم سخنان مشایی را خیانت ناخواسته تعبیر کرد و گفت: دفاع رئیس جمهور از سخنان مشایی مساله مشایی را به مساله دولت تبدیل می کند.

وی به رئیس جمهور توصیه کرد که منتقدان مشایی را دلسوزان دولت انقلاب تلقی کند و افزود: این رئیس دفتر ایشان است که هر از چندی فضای آرام کشور را دچار تشنج می کند، بهتر است رئیس جمهور به جای حمله به منتقدان رئیس دفتر خود را اصلاح کند.

نامه نمایندگان  به رئیس جمهور در اعتراض به سخنان مشایی

نماینده تهران از تنظیم نامه ای از سوی نمایندگان مجلس برای تذکر به رئیس جمهور در مورد سخنان رئیس دفتر رئیس جمهور خبر داد و گفت: در این نامه نمایندگان ضمن تشکر به رئیس جمهور از وی می خواهند که رئیس دفتر خود را ارشاد کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000