ایام محرم 1398
1389/05/24 11:34:00
سرویس سیاسی
نماینده عرب پارلمان اسرائیل فاش کرد؛

سیاست کوچ اجباری عرب‌های 48 در دستورکار رژیم صهیونیستی

**یکی از نمایندگان عرب پارلمان رژِم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم قصد دارد به بهانه تجمعات و اعتراضات عرب‌های ساکن اسرائیل آنها را از این منطقه کوچ دهد.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن، "طلب صانع" نماینده عرب پارلمان اسرائیل(کنیست) اعلام کرد، رژیم صهیونیستی در نظر دارد کاری کند که عرب های ساکن اسرائیل همیشه با نیروهای پلیس درگیر باشند تا در نهایت به این بهانه همه آنها را کوچ دهد.

بر اساس این گزارش، صانع افزود: این طرح های افراط گرایانه از برنامه های حزب "اسرائیل بیتنا" به رهبری "اویگدور لیبرمن" وزیر خارجه اسرائیل است.

صانع اضافه کرد: اگر اقدام به راهپیمایی و تجمع کردیم، رژِم صهیونیستی بداند که در اعتراض به سیاست های نژادپرستانه اش تجمع کردیم و در واقع اسرائیل راه دیگری برای دفاع از خود پیش روی ما باقی نگذاشته است.

وی در ادامه گفت: من به برادرانم هشدار می دهم که اسرائیل در حال سوء استفاده از تجمع های قانونی ما علیه ماست و قصد دارد به بهانه این اعتراضات همه ما را از سرزمین مان کوچ اجباری بدهد.

عرب های ساکن اسرائیل موسوم به عرب های 48 فلسطینی هایی هستند که بعد از جنگ 1948 از سرزمین خود آواره نشدند و با اینکه شهروند اسرائیل به حساب می آیند ولی همیشه مورد تبعیض رژیم صهیونیستی قرار دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet