هدر موبایل
1389/05/24 12:17:00
سرویس صحن

مخالفت نمایندگان با یک فوریت طرح اصلاح قانون واگذاری منابع ملی به شهرداری چابهار

**نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح الحاق یک تبصره به قانون واگذاری دو هزار هکتار از منابع ملی شده اطراف چابهار به شهرداری چابهار مخالفت کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی وز یکشنبه 24 مرداد ماه یک فوریت طرح الحاق یک تبصره به قانون واگذاری دو هزار هکتار از منابع ملی شده اطراف چابهار به شهرداری چابهار مورد بررسی نمایندگان قرار گرفت و نهایتا به تصویب نرسید.

بنابراین طرح که به امضای 36 نفر از نمایندگان مجلس رسیده بود، با لاحاق یک تبصره به قانون مذکور،  به شهرداری چابهار اجازه داده می شد با تصویب شورای شهر چابهار در مقابل دریافت قیمت روز زمینهایی که به صورت اجاره به اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی واگذار شده یا می شود را به صورت قطعی به مستاجران واگذار و اسناد مربوطه را منتقل نماید. قیمت روز با پیشنهاد شهردار به تصویب شورای شهر چابهار رسیده و درآمد حاصله صرفا جهت سرمایه گذاری در طرحهای درآمدزای شهر چابهار هزینه می شد.

"یعقوب جدگال" از طراحان طرح الحاق تبصره به قانون واگذاری دو هزار هکتار از منابع ملی شده اطراف چابهار به شهرداری چابهار و سیدکاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در موافقت و "اقبال لاهوتی" نماینده لنگرود در مخالفت با این طرح در صحن علنی مجلس سخن گفتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet