هدر موبایل
1389/05/24 13:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوچک‌زاده:

ادبیات بد نسبت به رئیس جمهور موجب اصلاح نمی‌شود

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات برخی نمایندگان مجلس پیرامون سخنان رئیس جمهور درباره مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام ، گفت: با لحن بد برخی دوستان حتی اگر افسادی وجود داشته باشد ، اصلاحی صورت نخواهد گرفت.

"مهدی کوچک زاده" در گفتگو با مهر در خصوص سخنان رئیس جمهور در رابطه با اجرای قوانین با اشاره به مواضع برخی نمایندگان نسبت به این سخنان بیان داشت: در فضای موجود سیاسی کشور توصیه ای به آقای توکلی و شاگرد ایشان علی آقای مطهری دارم و آن این است که با این ادبیات شما ، نمی توان شاهد اصلاح امور بود.

وی افزود: شک نباید کرد حتی اگر جایی خرابی باشد یا افسادی وجود داشته باشد با این لحن نمی توان آن را اصلاح کرد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با این ادبیات نباید با رئیس جمهور کشور که دارای پشتوانه قوی مردمی نیز هست سخن گفت و اگر کسی اینگونه سخن بگوید اصلاح امکان پذیر نیست.

وی گفت: این نوع ادبیات صرفا به درد خنک کردن دل و گشودن عقده ها می خورد.

کوچک زاده تاکید کرد: استفاده از این نوع ادبیات توسط مخالفان رئیس جمهور متاسفانه کار را بر کسانی که واقعا می خواهند اصلاحی صورت بگیرد سخت می کند.

وی ادامه داد : ادبیات برخی نسبت به رئیس جمهور ادبیات دشمن نسبت به دشمن است هرچند اسمش را نصیحت برادرانه می گذارند که در این صورت من هم نام این عرایضم نسبت به سرور عزیزم دکتر توکلی را نصیحت برادرانه می گذارم.

کوچک زاده در خاتمه سخنانش بیان داشت:امروز اگر افساد، کجی یا نادرستی در سیاست کشور در هر رده ای دیده می شود کسانی که خود را خودی می دانند و خودی هم هستند بدانند با این نحوه پرخاش ،توهین و درشت گویی دل طرفشان جذب سخن آن ها نخواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet