هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نایب رییس کمیسیون اقتصادی:

لایحه امور گمرکی تا ماده 22 پیش رفت

سرویس کمیسیون ها
**نماینده مردم خرمشهر در مجلس با اشاره به بررسی لایحه امور گمرکی در کمیسیون اقتصادی گفت: در جلسه امروز کمیسیون 10 ماده دیگر از لایحه مورد بررسی قرار گرفت.
یکشنبه 24 مرداد 1389 ساعت 19:15

"مصطفی مطورزاده" نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی امروز عصر جلسه داشت، تاکید کرد: بررسی لایحه امور گمرکی از پیش از تعطیلات مجلس در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار داشت و امروز 10 ماده دیگر آن بررسی شد.

وی ادامه داد: در این ماده‌ها، روابط گمرک با سایر سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی از جمله بنادر و فرودگاه‌ها تعریف شد.

نایب رییس کمیسیون اقتصادی افزود: در مصوبات امروز وضعیت شرکت‌های حمل و نقل کالا و نحوه ترخیص کالاها مورد بحث قرار گرفت.

همچنین سید علی موسوی جرف، سخنگوی کمیسیون اقتصادی گفت: قبل از تعطیلات نزدیک به 11 تا 12 ماده از لایحه به طور همزمان در کمیته و کمیسیون  بررسی شده بود.

وی ادامه داد: از آنجایی که لایحه امور گمرکی اصل 85 است، کمیته‌ای متشکل از کارشناسان مرکز پژوهش‌ها، مسئولان گمرک و برخی اعضای کمیسیون اقتصادی تشکیل شد و به طور مجزا بر روی مواد این لایحه بحث و گفت‌وگو دارند.

نماینده مردم آبادان با بیان اینکه این لایحه نزدیک به 160 ماده دارد، تصریح کرد: بعد از بررسی بر روی اکثریت ماده های لایحه امور گمرکی، برای نحوه رای گیری بر روی لایحه مشخص خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000