ایام محرم 1398
1389/05/25 08:35:00
سرویس اقتصادی
نماینده رودبار:

دستاوردهای خوبی‌درتعطیلات مجلس‌درحوزه انتخابیه‌ام‌صورت‌گرفت

**نماینده رودباردرمجلس شورای اسلامی تاکید کرد:در حوزه انتخابیه بنده اموربا جدیت پیگیری می شود و در مدت تعطیلات مجلس دستاوردهای خوبی حاصل شده است.

"صمد مرعشی" نماینده رودباردر گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: کسری اعتبارات عمرانی، نیمه رها شدن پروژه ها و عدم اجرایی شدن مصوبات سفرهای استانی دلخوری هایی را در مردم ایجاد کرده است.

مرعشی خاطر نشان کرد: نشان دادن استعدادهای استان توقعاتی ایجاد کرده و مردم از این جهت ناراضی هستند و حق هم با آنهاست، زمانی که مردم به استعدادهای منطقه واقف می شوند، می گویند چرا با وجود استعدادهایی که در منطقه است مصوبات استانی اجرا نمی شوند.

نماینده رودبار یادآور شد: پروژه هایی که تعریف می شوند یا ماده 32 ندارد یا تامین اعتبار نمی شود ویا اینکه پیگیری جدی برای اجرای آن صورت نمی گیرد؛ امسال هم اعتبارا ت عمرانی و استانی واقعا با سرعت کمی تزریق می شود و پروژه ها نیمه کاره رها شده اند.

وی درباره پیشرفت مصوبات استانی در رودبارگفت: در دور اول سفرهای استانی تنها 50 درصد مصوبات محقق شده است و پس از سفر دوم هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

عضو کمیسیون اقتصادی افزود: یکی از دلایلی که مصوبات هیات دولت در استانها تصویب می شود این است که عملکرد دولت برای مردم ملموس باشد، اما نه تنها مصوبات اجرا نمی شود توقعاتی نیز ایجاد شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet