هدر موبایل
1389/05/25 11:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی کمیسیون فرهنگی:

تصویب بودجه 1500میلیار تومانی جهت مقابله با ناتوی فرهنگی صورت گرفته است

**سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان نظام درپی شکست از ناتوی سیاسی بر علیه جمهوری اسلامی این بار با ناتوی فرهنگی ریشه مقاومت و پایداری ملت ایران را هدف قرار داده اند، لذا تصویب بودجه یک هزار و پانصد میلیارد تومانی یکی از راهکارهای مقابله با ناتوی فرهنگی است.

ستار هدایت خواه نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اختصاص هزار و 500 میلیارد تومان بودجه برای ارتقای فرهنگی و نشاط اجتماعی گفت:این بودجه با هدف مقابله با ناتوی فرهنگی دشمنان نظام برای تخریب باورها و اندیشه های مردم انقلابی ایران تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه بخشی از این بودجه باید در جهت تعمیق فرهنگ و ارزش های اسلامی اختصاص یابد، افزود:حمایت از تشکل های فرهنگی غیردولتی زمینه سازی برای ارتقای سطح فرهنگی جوانان با روش ها و راهکارهای مختلف و تعمیق فرهنگ و معارف اسلامی و ایرانی جز اهداف تصویب بودجه هزار و 500 میلیاردی بوده است.

هدایت خواه،با بیان اینکه دشمن درپی شکست از ناتوی سیاسی به تهاجم فرهنگی برای مقابله با جمهوری اسلامی روی آورده است،تصریح داشت:دشمنان و معاندان نظام ریشه مقاومت و پایداری ملت ایران یعنی باورها و اندیشه های مبتنی بر ارزش های اسلامی را برای مقابله با نظام هدف قرار داده اند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این بودجه همچنین برای ارتقای شاخه های فرهنگی استان ها پیش بینی شده است، تصریح کرد:این بودجه برای ارتقای شاخه های فرهنگی استان ها و بر اساس اولویت های فرهنگی آنان توزیع خواهد شد.

هدایت خواه، با اشاره به امکانات و ابزارهای دشمنان نظام برای ناتوی فرهنگی خاطرنشان کرد: دشمن با تمام امکانات و تکنولوژی، جنگ نرم  بر علیه جمهوری اسلامی را آغاز کرده است که اختصاص بودجه هزار و 500 میلیارد تومانی برای ارتقاء فرهنگی جامعه می تواند یکی از راهکارهای مقابله با این جنگ باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet