خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/25 11:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون عمران:

کیفیت فرودگاه‌های جمهوری‌اسلامی ایران هم تراز با کشورهای منطقه است

**عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش اعتبارات، کیفیت فرودگاه های کشور را ارتقا می دهد گفت:وزارت راه و ترابری تاکنون با میزان اعتبار اندک توانسته است کیفیت فرودگاه های کشور را هم تراز با سایر کشورهای منطقه قرار دهدقطعا با افزایش اعتبارات پیشرفت چشمگیری ملاحظه خواهد شد.

حجت الاسلام محمدعلی رضایی نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: برای ارتقای کیفیت فرودگاه های کشور نیازمند افزایش اعتبارات ناوگان حمل و نقل هوایی می باشیم.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت مطلوب فرودگاه های کشور تصریح کرد:نوسازی و بهسازی ناوگان هوایی کشور مهمترین اولویت وزارت راه می باشد.

عضو کمیسیون عمران با تأکید بر لزوم احداث فرودگاه در مناطق مختلف کشور اظهارداشت: احداث فرودگاه در تمام استان های کشور امری ضروری است لذا مسئولان نباید فقدان بهره برداری اقتصادی را توجیهی جهت محرومیت استان های مختلف از ناوگان حمل و نقل هوایی قرار دهند.

نماینده مردم تربت حیدریه در خانه ملت با اشاره به اینکه کمیسیون عمران مرتب در خصوص ارتقای کیفیت فرودگاه ها با وزارت راه و ترابری جلسات فوق العاده ای برقرار می کند افزود: وزارت راه و ترابری تاکنون با همین میزان اعتبار حداقلی کیفیت فرودگاه های کشور را همتراز با سایر کشورهای منطقه قرار داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet