هدر موبایل
1389/05/25 13:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

غنی‌سازی اورانیوم در ایران تعطیل‌شدنی نیست

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مساله غنی سازی اورانیوم خواست رهبر معظم انقلاب، دولت، مجلس و مردم ایران است لذا تعطیل‌شدنی نیست و هیچ‌گاه نمی‌توان آن را متوقف کرد.

محمد کرمی راد در گفت‌وگو با ایرنا در پاسخ به شیطنت های رسانه های غربی در طرح این موضوع که با راه اندازی نیروگاه بوشهر، ایران نیازی به تداوم غنی سازی ندارد اظهار کرد: "شیطنت ها و فشارهای غرب تاثیری در اراده پولادین ملت ایران در اجرای فرایند غنی سازی ندارد."

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد کوچک ترین خللی در فرایند غنی سازی ایجاد شود تصریح کرد: باید برای دستیابی به 20 هزار مگاوات برق از انرژی هسته ای، نیروگاه های بیشتر ساخته شود.

نماینده کرمانشاه در خانه ملت با اشاره به تلاش دانشمندان جوان ایرانی در ساخت نیروگاه "دارخوین" اظهار کرد: اگر سایر کشورها بخواهند در ساخت نیروگاه های جدید مشارکت داشته باشند از آن استقبال می کنیم.

کرمی راد همچنین با بیان اینکه در دیدگاه دینی ما استفاده از سلاح اتمی ممنوع است گفت: غرب با اهداف سیاسی تلاش می کند مانع دستیابی ایران به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet