خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/05/25 15:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسون امنیت ملی:

نیروگاه بوشهر نماد توانمندی ایران است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که آغاز بکار نیروگاه بوشهر نشانه توانمندی جمهوری اسلامی ایران برای ساخت نیروگاه های دیگر است.

"غلامرضا کرمی" در گفت وگو با ایرنا آغاز نیروگاه بوشهر را بسیار مسرت بخش دانست و گفت: در چند سال گذشته استکبار تلاش های زیادی را برای ایجاد اخلال در روند کار نیروگاه بوشهر صورت داد ولی به نتیجه نرسید.

وی با اشاره به جنگ روانی غربی ها مبنی بر اینکه با تامین سوخت نیروگاه بوشهر توسط روسیه دیگر ایران نیاز به ادامه غنی سازی ندارد، گفت: بر اساس مصوبه مجلس، دولت باید 20 هزار مگاوات برق از طریق احداث نیروگاه های هسته ای تولید کند از این رو ایران نیازمند تامین سوخت این نیروگاه هاست.

وی با تاکید بر این که ایران می تواند سوخت نیروگاه هایی را که در آینده احداث می شوند، تولید کند اظهار داشت که غربی ها از این عزم ایران هراس دارند از این رو تلاش کرده اند که جنگ روانی علیه ایران راه بیاندازند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که افتتاح نیروگاه بوشهر نشان دهنده توانمندی ایران است گفت: جمهوری اسلامی ایران با افتتاح نیروگاه بوشهر ثابت خواهد کرد که توان ساخت نیروگاه های دیگر را دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet