هدر موبایل
1389/05/26 09:15:00
سرویس سیاسی
چهارشنبه برگزار می‌شود؛

جلسه هیئت رئیسه با طراحان استیضاح خلیلیان

**عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:سه عضو هیئت رئیسه مجلس درخصوص استیضاح صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی با طراحان استیضاح مذاکره می کنند.

"محمد حسین فرهنگی" نماینده تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس درگفت وگو با خبرنگارخانه ملت با اشاره به جلسه روز دوشنبه هیئت رئیسه مجلس گفت: با توجه به ایراد شکلی طرح استیضاح،در این جلسه مقرر شد تا سه نفر از اعضای هیئت رئیسه با طراحان استیضاح مذاکره کنند.

وی افزود:هیئت رئیسه مجلس با توجه به موارد استیضاح با طراحان مذاکره می کندکه اگر این موارد قبل از مطرح شدن استیضاح قابل رفع باشد، رفع گردد.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت:ما هنوز جلسه هیئت رئیسه با طراحان استیضاح را به آنان اعلام نکردیم اما در جلسه روز سه شنبه هماهنگی های لازم را با طراحان استیضاح انجام خواهیم داد.

استیضاح صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی در اواخر تیرماه در مجلس مطرح شد.

هیئت رئیسه مجلس در جلسه روز دوشنبه خود ایراد شکلی بر این طرح گرفت که تا زمانی این اشکالات رفع نشود قابل مطرح شدن نیست.

قرار شد تا محسن کوهکن، محمدحسین فرهنگی و سیدجاسم ساعدی از اعضای هیئت رئیسه مجلس با طراحان استیضاح خلیلیان نشست داشته باشند.

طبق قانون،پس از اعلام وصول استیضاح در مجلس،وزیر باید ظرف 10 روز در مجلس حاضر و به سوالات استیضاح کنندگان پاسخ دهد و اگر وزیر نتواند از مجلس رای اعتماد بگیرد، از سمت خود عزل خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet