هدر موبایل
1389/05/26 10:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی:

پیش‌بینی دولت در تعدیل قیمت‌های بازار مانع از افزایش صعودی قیمت‌ها می‌شود

**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بی تاثیر خواندن طرح هدفمندکردن یارانه‌ها در افزایش تورم، گفت: با پیش بینی های هوشمندانه و نظارت دقیق دولت مجلس و قوه قضاییه اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها نه تنها موجبات افزایش قیمت ها را فراهم نمی کند بلکه تعدیل قیمت ها، افزایش درآمد ها و بهبود وضعیت معیشتی مردم را نیز بدنبال دارد.

عبدالرضا ترابی نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه با پیش بینی های دولت، اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها موجبات افزایش تورم را  فراهم نخواهد کرد، اظهار داشت: پس از اجرایی شدن طرح هدفمندکردن یارانه ها قطعا افراد سودجو در صدد احتکار کالاهای اساسی مردم برخواهند آمد اما با پیش بینی ها و ذخیره سازی کالاهای اساسی در انبارهای وزارت بازرگانی و بخش خصوصی این اتفاق نخواهد افتاد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه با اجرای قانون هدفمندکردن یارانه ها از اوایل مهرماه قیمت اجناس بازار نیز براساس نیاز مردم تنظیم خواهد شد، تصریح کرد: با همکاری  و تعامل دولت، مجلس و قوه قضاییه اوضاع بازار به گونه ای تحت کنترل در خواهد آمد که مردم دچار کوچکترین مشکلی نشوند.

وی خاطرنشان کرد: با رشد پلکانی قیمت ها و کنترل و نظارت دقیق دولت و قوه قضاییه در بازار مردم فشار و تورم ناشی از اجرای قانون هدفمندکردن یارانه هار را احساس نخواهند کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet