شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/26 12:02:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

دستاورد‌های بزرگ انقلاب ثمره مقاومت آزادگان کشور است

**عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دستاورد‌های بزرگ انقلاب اسلامی ثمره مقاومت آزادگان سرافرازی است که سال‌های زیادی از عمر خود را در چنگال رژیم بعثی سپری کردند.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده نیشابور و عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با فارس با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به کشور، اظهار داشت: این روز یادآور مقاومت مردانه‌ای است که آزادگان در زندان‌های رژیم صدام از خود نشان دادند.

وی با بیان اینکه مقاومت و پایداری آزادگان زمینه سقوط صدام را فراهم کرد، افزود: گذشت سال‌ها از بازگشت آزادگان به کشور، این پیام را به مسئولین می‌رساند که دستاورد‌های بزرگ انقلاب اسلامی ثمره مقاومتی است که در دوران 8 سال دفاع مقدس از سوی نیروهای رزمنده در سپاه، ارتش و بسیج انجام گرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دستاورد‌های امروز کشور، ثمره مقاومت آزادگان سرافرازی است که سال‌های زیادی از عمر خود را در چنگال رژیم بعثی سپری کردند.

سبحانی‌نیا افزود: همه این مقاومت‌ها به بالندگی نظام جمهوری اسلامی ایران، حذف رژیم صدام و تعالی و رشد همه جانبه جمهوری اسلامی ایران منجر شد.

وی ادامه داد: پیام دیگر سالروز بازگشت آزادگان به کشور، آن است که باید در جهت رفع مشکلات پیش روی آزادگان سرافرازمان، توجه ویژه‌ای به آنها داشته باشیم و دستگاه‌های اجرایی نیز در این راستا اقدامات مناسبی انجام دهند.

به اعتقاد نماینده نیشابور در مجلس هشتم، پیام نهایی مقاومت آزادگان آن است که هنوز مقابله‌ نظام جمهوری اسلامی با دنیای استکبار به پایان نرسیده و هر روز شاهد شیطنت جدیدی از دنیای استکبار به سرکردگی آمریکا علیه ایران اسلامی هستیم.

حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا در پایان تصریح کرد: همانطور که مقاومت آن روز‌ها به زوال حکومت صدام منجر شد؛ امروز نیز باید مقاومت‌های همه جانبه از سوی مردم در کنار دست‌اندرکاران اجرایی جدی گرفته شود تا بتوانیم از این شرایط خاص با موفقیت و سربلندی عبور کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet