آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصباحی‌مقدم:

بی‌توجهی دولت به قانون باید با نشست سران قوا پایان یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به برگزاری نشست مشترک سران قوا به میزبانی مجلس ابراز امیدواری کرد اختلافات بین قوا در اینگونه نشست ها حل شده و رئیس جمهور از این پس از اینکه قانون را نپذیرد و اجرا نکند ، خودداری کند.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389 ساعت 14:05

غلامرضا مصباحی مقدم در گفتگو با مهر، با اشاره به برگزاری نشست مشترک سران قوا تاکید کرد: اگر سران 3 قوه در نشست مشترک نتوانند برای اجرای قانون به نتیجه برسند راهکارهایی برای وادار کردن دولت به اجرای قانون وجود دارد و بهتر است رئیس جمهور قبل از آنکه مجلس تصمیمی برای استفاده از این راهکارها داشته باشد قانون را به نحو دقیق اجرا کند.

نماینده تهران یادآور شد: عدم اجرای قانون در کشور تبعات زیان باری در بین آحاد مردم خواهد داشت، و موجب رواج بی قانونی در جامعه خواهد شد .

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: اگر دولت از اجرای قانون خودداری کند حرج و مرج در تمام جامعه حاکم می شود و بی قانونی امری عمومی خواهد شد و این به زیان کشور است.

مصباحی مقدم ابراز امیدواری کرد: اختلافات بین قوا که چندی است موجب تنش در کشور شده است در نشست اخیر سران قوه حل شده باشد و این جلسات صرفا جلساتی تشریفاتی و بدون نتیجه نباشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000