هدر موبایل
1389/05/26 15:08:00
سرویس سیاسی
ابوترابی فرد در پاسخ به تذکر کواکبیان؛

مصوبات مجمع تشخیص قانون است

**نماینده سمنان در تذکر شفاهی خواستار موضع گیری هیات رئیسه نسبت به اظهارات برخی دولتمردان درخصوص قانونی نبودن مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خانه ملت مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان در تذکر شفاهی با اشاره به اظهارات برخی دولتمردان مبنی بر اینکه قانون مصوب مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص اعتبار مترو را قانونی ندانسته بودند گفت: هیات رئیسه باید به طور جدی این گونه اظهارات را پیگیری کرده و اعلام موضع کند.

محمدحسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به این تذکر کواکبیان اظهار داشت: براساس اصل 112 قانون اساسی مصوبات مجمع تشخیص مصلحت نظام قانونی است و بحثی در مورد آن نیست.

وی در ادامه تذکر خود با تغییر ساعات کاری از سوی دولت اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: توجیه دولت برای کاهش ساعات کاری ادارات این است که کارمندان از برکات ماه مبارک رمضان استفاده کنند. این موضوع سال گذشته نیز مطرح بود.

کواکبیان با بیان این که این کار در حیطه وظایف مجلس قرار دارد تصریح کرد: چرا کارمندان بخش خصوصی و کارگران نباید از چنین امری بهره مند شوند؟ آیا این بی عدالتی نیست؟

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet