شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/05/26 12:11:00
سرویس صحن
در صحن علنی مجلس قرائت شد؛

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد سوال ملی نماینده بجنورد

**گزارش کمیسیون اقتصادی درخصوص سوال ملی موسی الرضا ثروتی در مورد اجراء قانون الزامات اصل ۴۴ قانون اساسی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،در جلسه علنی امروز سه شنبه ،گزارش کمیسیون اقتصادی درخصوص سوال ملی موسی الرضا ثروتی نماینده بجنورد، جاجرم ،مانه و سملقان و گرمه از وزیر امور اقتصاد و دارایی مبنی بر اجرای قانون الزامات اجرایی اصل (44) قانون اساسی و واگذاری سهام عدالت، تشکیل ستاد سرمایه گذاری تقویت تعاون و تسریع در واگذاری ها در صحن مجلس قرائت شد.

بنابراین گزارش ثروتی خواستار پاسخ گویی وزیر اقتصاد درخصوص سریع توزیع شدن سهام عدالت در میان روستاییان، کارگران و دیگر اقشار و علت عدم تشکیل ستاد سرمایه گذاری در استانها شد.

بر اساس این گزارش ،" شمس الدین حسینی" وزیر امور اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوال ثروتی اعلام کرده بود که باید به 60 درصد جامعه یعنی 42 میلیون نفر سهام عدالت تحویل داده می شد و تاکنون از 38 میلیون نفر که تحویل شده 22 نفر آن روستایی هستند.

وی در ادامه توصیح داد: درخصوص اتاق بورس در استانها ما هیچ مشکلی نداریم و پس از اخذ درخواست اقدام به تاسیس می کنیم و درخصوص ستاد سرمایه گذاری در استانها وظیفه استانداران است و ما یکی از اعضا و متشکل آن هستیم و در بسیاری از استانها تشکیل شده.

حسینی یادآور شد: 28 استان از 30 استان در حال حاضر دارای ستاد هستند.

براساس این گزارش ثروتی از پاسخ وزیر اقتصاد و دارایی که در کمیسیون قرائت شد قانع نشده است و سئوال وی جهت بررسی بیشتر در صحن علنی مجلس قرائت شد .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet