هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم تاکستان:

زیرساخت‌های هدفمندی یارانه هادراستان قزوین فراهم نشده است

سرویس اقتصادی
**نماینده مردم تاکستان در مجلس با اشاره به اینکه استان قزوین نیز به عنوان یک منطقه آزمایشی در موضوع هدفمندی یارانه‌ها معرفی شده است، گفت: استان قزوین و شهرستان تاکستان زیرساخت‌های لازم برای اجرای هدفمندی یارانه‌ها را ندارد.
سه‌شنبه 26 مرداد 1389 ساعت 15:37

"امیر طاهرخانی" نماینده تاکستان درمجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه هدفمندی یارانه های قانون است، تاکید کرد: با وجود اینکه قزوین آمادگی و زیرساخت لازم برای اجرای این قانون را ندارد، اما از آنجایی که این قانون مصوب مجلس است و به تایید شورای نگهبان  رسیده است، لازم الاجراست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اینکه مردم نگران اجرا شدن قانون هدفمندی یارانه‌ها هستند، تصریح کرد: از آنجا که زیرساخت‌های لازم برای اجرای قانون هدفمندی در استان فراهم نیست و مردم از توان مالی مناسبی برخوردا نیستند، نگرانی‌هایی از اجرای آن در حوزه انتخابیه وجود دارد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه استان قزوین به عنوان پایلوت هدفمندی یارانه‌ها معرفی شده است، اما تاکنون هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

نماینده مردم قزوین تاکید کرد: لازم بود مسئولان جهت اجرای این قانون و فراهم کردن زیرساخت‌ها از زمان‌های قدیم شروع به کار می‌کرد؛ اما در حال حاضر دولت به این نتیجه رسیده است که هدفمندی را استان به استان پیش ببرد.

وی با اشاره به بخش‌های کشاورزی و صنعت در تاکستان، گفت: شهرستان تاکستان در هر دو بخش صنعت و کشاورزی بسیار فعال و توانمند است، با این وجود مورد حمایت دولت قرار نگرفته است و نگرانیم با اجرای هفدمندی یارانه‌ها فشار مضاعفی به این بخش‌ها وارد شود و دولت همچنان بر عدم حمایت خود ادامه دهد.

طاهرخانی ادامه داد: کشاورزی تاکستان از توان بالایی برخوردار است، این درحالی است اخیرا خسارت‌های بسیاری از خشکسالی و حوادث طبیعی دید، اما دولت حمایتی از کشاورزی تاکستان نکرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000