خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/05/26 17:01:00
سرویس سیاسی
ذاکر به خانه ملت خبر داد

نشست نمایندگان آذربایجان شرقی و غربی با نجار

**نماینده ارومیه در مجلس از نشست مشترک نمایندگان ۲ آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی با مصطفی محمد نجار وزیر کشور خبر داد و گفت: در این نشست مشکلات ۲ استان از جمله احیای دریاچه ارومیه بررسی شد.

"سید سلمان ذاکر" نماینده ارومیه در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: در این نشست استانداران 2 استان هم حضور داشتند که در خصوص پروژه های در درست ساخت استان و احیای دریاچه ارومیه بحث های مفصلی انجام و راهکارهای لازم مطرح شد.

وی با بیان اینکه این نشست در دفتر وزیر برگزار شد، افزود: در این جلسه مقرر شد تا در سفر محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور به 2 استان که در روزهای آینده انجام خواهد شد، مهمترین اولویت بررسی احیای دریاچه ارومیه باشد.

نماینده ارومیه در مجلس با بیان اینکه سکونت های خارج از محدوده یکی از معضلات شهر ارومیه است، گفت: در این جلسه عنوان شد که 250 هزار نفر در خارج از محدوده شهر قرار گرفتند که این افراد از امکانات رفاهی، تفریحی و خدمات عمومی محروم هستند.

ذاکر با بیان اینکه در این زمینه گلایه های شدیدی از سوی مردم وجود دارد، افزود: وزیر کشور تاکید کردند که 2 استاندار با کمک نمایندگان استان این مشکل را حل کنند که ما امیدواریم این مشکلات در اسرع وقت حل شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet